Siteyi Nasıl Keşfettiniz ...?

• Youtube videolarından

Votes: 0 0,0%
  • Bir arkadaş söyledi

Votes: 166 44,3%
  • Google motorundan

Votes: 48 12,8%
  • Nette ölesine dolaşırken

Votes: 67 17,9%
  • Oyunda atılan globallarla

Votes: 37 9,9%
  • Diğerleri

Votes: 57 15,2%

• Total voters
    375
extraloob demiş ki:
bu aileye gelip ailede kalan ve burada tatlı yorumlar yazıp helal olsun be hep beraber ne güzel bir işi başarmışız diyorum cidden çok teşekkürler herkese çok tatlı bir aile kurduk mesaj yazan herkesi tanıyorum nasıl bir karakterde olduğundan tutunda nasıl tatlı olduğuna kadar biliyorum harika bir duygu öpüyorum hepinizi gözlerinizden ?!!!!!!...

bu arada belirtmeden geçemeyeceğim anketi açan da 2008 yılının anketini açmış mı olacak acaba onu çok merak ediyorum bakalım hangi anket en çok hiti alacak 2008'in enleri ödül töreninde bir tanesini görürüz.
bize bu ortamı sağladı için tüm yöneticileri ve emeği gecen herkesi öpüyorum ?!!!!!!... ?!!!!!!...

HİÇ KİMSE M.K ATATÜRK Olamaz yanlızca onun izinden
Benim siteyi keşfetmem garip oldu biraz ben extraloob u çok duymuşdum bu beleş bot vb. konularda ama hiç girmemişdim arkadaşımdan üyeliğini aldım sitede 1 ay onun üyeliğiyle takıldım sonra siteye iyice bağlandım ondan sonra 1Ilıkjı0n die bu üyeliği açdım tabi İsmini ilerliyen zamanlarda Okan abiye rica ettim JuNioRKinG Yaptık ve şuan hiçbir forumdan bu kadar zevk almıyorum ve girmek istemiyorum extraloob un piskolojisi çok farklı insanı bağlıyor nası olduğunu bilmiyorum ama bağlıyor benimde keşif etmem böyle oldu ?!!!!!! ?!!!!!!

Ve bundan sonrada böyle devam edicek BU SİTE KAPANANA KADAR BENDEN KURTULAMIYACAKSINIZ :twisted:

Saygılar...

addIcFb

Aileden
arkdaş beleş t bot için ne hakkında soru sorarsan sölerler demişlerdi bende öle sadece t bot alıp soru sarup çıkardım dier bölümleri gezince bayağı bi sardı

_DieMyStyLe_ demiş ki:
arkdaş beleş t bot için ne hakkında soru sorarsan sölerler demişlerdi bende öle sadece t bot alıp soru sarup çıkardım dier bölümleri gezince bayağı bi sardı
bu vesile ile hem yardım almıs oldun hemde extraloob ailesini kesfettin :P

addIcFb

Aileden
LoRd_ demiş ki:
_DieMyStyLe_ demiş ki:
bu vesile ile hem yardım almıs oldun hemde extraloob ailesini kesfettin :P
evet ilk sroya başladığım zamanlardı ?!!!!!!!

güzel şimdi usta olmuşsundur sroda. Sitenin yardımıyla programları,bilgileri felan iyiki varsın extraloob ?!!!!!!...

lastturk_ demiş ki:
İlk başlarda bot için gelmiştim.Sonra eve net bağlandı,site baya bir sardı^^
Şidmi sroyu bıraktım hala burdayım ?!!!!!!...
bot ararken arkadaş sölyledi ilklerin sitesi extraloob u sora unutmuşdum nette qesinirken görünce aklıma qeldi snn gibi sroyu bıraktım forumdan ayrılamıyorum....

site yi arkadaş söyledi iyikide sölemiş bundan daha iyi bir site forum bulamazdım gerçek ten çok güzel.güzel bir atmosfer var. Yetkililere teşekkürler. böyle bir site yaptıkları ve bizlerle buluşturdugu için.

Ben aslında reklam vermek gibi olmasın srotr de eskiyim. Bunun gibi siteler arıyordum baktım Extraloob.com var. Ve daha güzel. Buraya transit geçiş yaptım. Gerçi üye olduktan sonra bayağı bir süre kullanmadım siteyi ama ...

Yukarı Alt