Canova

Kodlaması tamamen bana ait. Asp.net ile kodladım. Öyle hazır php sistemleri bana göre değil :D Sizlerin de fikrinizi almak istedim. Sayfalarda çalışmayan, hata veren bir yer varsa bildirirseniz sevinirim :)
http://www.canaltinova.com

Logo çok kötü biliyorum onu öylesine koydum oraya-.-

Takımı
Besiktas
Site güzel evet sık kullanılanlara ekledim takip ederim

hacım tema gayet güzel faket logon temanın güzelliğini destekleyemiyor. Daha güzel ve modern bir logo tarsarlamalısın :)

benim beynim benim kararım :dance:

Canova

Melkor demiş ki:
Güzel olmuş fakat alt bölümdeki yazıları beyaz olan arka plana ortalarsan daha güzel olur :)
Hocam doğru mu anladım bilmiyorum ama doğru anladıysam öyle bir şey pek mümkün değil :) Çünkü div yapısını biliyor musun bilmiyorum ama üstlerde sağ tarafta sidebar bulunduğu için sol tarafın da belirli bir genişliği var onu yükseltirsem sağ yan taraf aşağı düşer :)
Minotoche demiş ki:
hacım tema gayet güzel faket logon temanın güzelliğini destekleyemiyor. Daha güzel ve modern bir logo tarsarlamalısın :)

benim beynim benim kararım :dance:
Haklısın bro ben de zaten pek beğenmiyorum yaptığım logoyu. Zaten maksat şimdilik logonun yeri belli olsun :mrgreen:
mrfluu demiş ki:
Logoyu sadece ben beğendim galiba :( Logo takıntım var benim ondandır ondan :D
Vallahi ben de zamanında çok araştırdım ama bir türlü o ilham gelmedi bana doğru dürüst bir logo olmadı :D Aslında Ps, Fw, Ai falan biliyorum ama yetenek olmayınca olmuyor işte :mrgreen:

Yukarı Alt