arkadaslar her siteden herkes uyelik alıp botu vs şeyleri çalıp kendi sitesine felan koyuyo bence bi kalkan felan yapalım belirli yetkilere sahip olmıyanlar giremesin felan böyle olursa bu emek hırsızlarından kurtuluruz bence extrabeer

BaTTeRST_

Bilgiliyim
eğer resim felan alırsa saten resimlerde baya bi reklam var www.extraloob.com die resimlerin bi çoğunda yazıyo yaani alıp kendi sitesine koyarsa bizim reklamımızı yapmış olur he bota kalkan koysan sadece o deil hiç kimse kullanamas botu boşuna siteye koymuş olursun. Wink
(kendi görüşüm böle)

adam inidirir botu resimleri ceker kendi logosunu koyar koyar sitesine onu engelieemesiniz ki hic bi sekilde botu indirmek icin belli biis gerkse bu krateri neye gore koycaniz o krateri giremeyenler zaten siteyi birakir cogu sadece bottan yaralanan bi suru kisi war

A

Anonymous

Guest
Kendi sitemde buradan aldıgım şeylerin altına alıntıdır yazdım

bende bir kalkan var ctrl + c de işlemiyor ama resimleri falan kayıt etmede işliyor ilgilecek admin vs ark varsa öm le biLdirebilir

Jigsaw

Aileden
theilker demiş ki:

bende bir kalkan var ctrl + c de işlemiyor ama resimleri falan kayıt etmede işliyor ilgilecek admin vs ark varsa öm le biLdirebilir
Sayfa kaynağını görüntülersin hiç bi kalkan bişeyi almana engel olamaz. Resimlerii SS alırsın. Yani zorrr. Bu sitedeki her şey paintte pixel pixel düzeltilerek ve clone stamp tool ile çalınabilir mesela. Ama kimse uğraşmak istemez.

Jigsaw demiş ki:
theilker demiş ki:

Sayfa kaynağını görüntülersin hiç bi kalkan bişeyi almana engel olamaz. Resimlerii SS alırsın. Yani zorrr. Bu sitedeki her şey paintte pixel pixel düzeltilerek ve clone stamp tool ile çalınabilir mesela. Ama kimse uğraşmak istemez.
+1966 tam ben dicektim sen dedin abi extraokk

SonSAHNE

Bilgiliyim
tüm forumlar böyle yaprsa adam gibi forum mu kalır mesela bizim forumdaki şeylerin çouda alıntı. bunuda göz önünde bulundurmak lazım...

bi forum dierinden almassa kazanamaz

ortada binlerce sro forumu var

sanki çok konu var

t bot - isro bot - programlar

zaten hepsi aynı buna çalıntı demeye gerek oldugunu sanmıyorum...

forum çeşitliligi çoğaldıkça oluşucak dağılmış güç çoğalır

bencede çok haklısın

örnegin onlinebilgim, donanımhaber gibi yerlere hırsız diyo bazı arkadaslar
801 crackı extraloob.com mu yaptı ??

altında alıntıdır varmı ? benmi göremiyorum yoksa

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
beyler biraz büyümeniz lazım sizlerin hoş üniv. okursanız eğer öğrenirsiniz hayatı biraz daha fazlaca.

gelelim alıntı çalıntı durumuna, böyle bir olayı tek örnekle vereyim şimdi gidin bakkala bir 3-5 tane gazete alın ve bunlarda ki haberleri karşılaştırın bakalım ne göreceksiniz altlarında da alıntı mı yazıyor yoksa yazmıyormu buna da bakın haber bilgi global kavramlardır bunları herkes alıp kullanabilir lisansı patenti yoktur Wink

derleme diye bir kavramda vardır birisi bir yazı yazar siz bunu alırsınız satırlardaki cümleleri biraz değiştirirsiniz üzerine 1-2 tane görsel eklersiniz başka yerlerine kendi adınızı kazırsınız ve yeniden yayına sunarsınız buna da derleme denir edebiyat dilinde ama hiç alıntı çalıntı geyiği yoktur bunu çıkartan da 3-5 tane forum kültüründen anlamayan yobaz bağnaz insanlardır sizler bu kavramları unutun geçin emeğe saygı yoktur bilgi vardır sadece capişşş canlarım :lolmuch:

her yaptığınız işin altına sitemizin logosunu yazın boydan boya linkini yazın ve yayına sunun alan gelsin alsın :lolmuch:

SonSAHNE

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
beyler biraz büyümeniz lazım sizlerin hoş üniv. okursanız eğer öğrenirsiniz hayatı biraz daha fazlaca.

gelelim alıntı çalıntı durumuna, böyle bir olayı tek örnekle vereyim şimdi gidin bakkala bir 3-5 tane gazete alın ve bunlarda ki haberleri karşılaştırın bakalım ne göreceksiniz altlarında da alıntı mı yazıyor yoksa yazmıyormu buna da bakın haber bilgi global kavramlardır bunları herkes alıp kullanabilir lisansı patenti yoktur Wink

derleme diye bir kavramda vardır birisi bir yazı yazar siz bunu alırsınız satırlardaki cümleleri biraz değiştirirsiniz üzerine 1-2 tane görsel eklersiniz başka yerlerine kendi adınızı kazırsınız ve yeniden yayına sunarsınız buna da derleme denir edebiyat dilinde ama hiç alıntı çalıntı geyiği yoktur bunu çıkartan da 3-5 tane forum kültüründen anlamayan yobaz bağnaz insanlardır sizler bu kavramları unutun geçin emeğe saygı yoktur bilgi vardır sadece capişşş canlarım :lolmuch:

her yaptığınız işin altına sitemizin logosunu yazın boydan boya linkini yazın ve yayına sunun alan gelsin alsın :lolmuch:
+1907

Yukarı Alt