Sitenizde SaKi06 Kullanıcı adınızı kullanan üyeyim. Siteye giriş yapmak istediğimde süresiz yasaklandığım yazıyor ve giremiyorum. Site kurallarınız içerisinde hiçbir yanlışım olmadı nedenini öğrenebilirmiyim?

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Muhakkak bir sebebi vardır, durduk yere kimse banlanmıyor.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hemde süresiz banlanmışsınız demek ki büyük kabahatiniz varmış.

extraloob demiş ki:
Site admini olarak böyle bir cevap verdiğinize göre anladığım kadarıyla suçum sbot satmak. Neyse sağlık olsun, yapacak birşeyim yok, burda güç sizde.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
burası özgür bir platformdur herşeyi satabilirsiniz.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
SaKi006 demiş ki:
extraloob demiş ki:
Site admini olarak böyle bir cevap verdiğinize göre anladığım kadarıyla suçum sbot satmak. Neyse sağlık olsun, yapacak birşeyim yok, burda güç sizde.
Örnekle göstermek gerekirse burdaki cevabınız hatalı bir cevap. Onun banladığını bilmiyorsunuz ve neden banlandığınızı da bilmiyorsunuz size cevap veriyoruz sbot sattığım için yasaklandım diyorsunuz. Öyle olsa üyelerin sbot satış bölümü diye bir bölüm açmazdık veya ordaki herkesi banlardık.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Toxicated demiş ki:
SaKi006 demiş ki:
extraloob demiş ki:
Örnekle göstermek gerekirse burdaki cevabınız hatalı bir cevap. Onun banladığını bilmiyorsunuz ve neden banlandığınızı da bilmiyorsunuz size cevap veriyoruz sbot sattığım için yasaklandım diyorsunuz. Öyle olsa üyelerin sbot satış bölümü diye bir bölüm açmazdık veya ordaki herkesi banlardık.

işte niyet art olunca bunları algılamak derdinde değil, neyse bu hesabını da 2 hafta banladım gelirse ters konuşursa ip ban atılsın lütfen böyle art niyetlilere uyus oluyorum koskoca forumda üyelerin sbot satış alnı var bana caz yapıyor 8O

Yukarı Alt