Prophecy demiş ki:
Jaysean demiş ki:
tmm geliyoru hemen ^^
ama bn fazla çakmıyom takılıyom öyle , ühh noob diye içinden düşünme :P
Yok düsünmem zaten ben bile böle serverlarda rank kasamam 16 kişiyle d2 mı oynanır cok kalabılk serveriniz.
Pro server oldugu için fazla değişik maplar açılmıyor,şuan d2 olmasının sebebi gece olmasıdır , yoksa başka türlü adamlar girmiyor servera herkes d2 delisi.. :D
Gündüz cbble inf2 vb haritalar açılıyor ^^
train nuke falan ..
ps: şuan bir sorun var yazıalrı göremiyorum düzeltmeye çalışıyorum hemen geleceğim ..

Jaysean demiş ki:
Prophecy demiş ki:
Jaysean demiş ki:
tmm geliyoru hemen ^^
Yok düsünmem zaten ben bile böle serverlarda rank kasamam 16 kişiyle d2 mı oynanır cok kalabılk serveriniz.
Pro server oldugu için fazla değişik maplar açılmıyor,şuan d2 olmasının sebebi gece olmasıdır , yoksa başka türlü adamlar girmiyor servera herkes d2 delisi.. :D
train nuke falan ..
32 kişi cbble 8O 8O

Jaysean demiş ki:
Prophecy demiş ki:
Jaysean demiş ki:
tmm geliyoru hemen ^^
train nuke falan ..
ps: şuan bir sorun var yazıalrı göremiyorum düzeltmeye çalışıyorum hemen geleceğim ..
Çok sacma server ben ses kascam adam mıcle bagrıyo silah atın ban sılah diyo :lol: Ct rush atması gerekırken t atıyo rushu nese oyuna gelde konusak.

Jaysean demiş ki:
sıkıldın galiba çıktınmı?
sahurdan sonra fazla kimse olmuyor kafamıza göre takılırız eğer online olursan :)
Saat 2.30 du cıktıgım sana biseyler dıyom sen hıcbısey demıyom sonra sıkıldım cıktım :mrgreen:

Yukarı Alt