Simplify Design

Graphic Design, Video Animation & Music Production

Bu tanıtım konusu, yükek boyutlu .gif uzantılı görsel öğeler içermektedir.
Konu içeriğini iyi bir internet bağlantısı ile geniş ekran monitöre sahip bir bilgisayardan incelemeniz önerilir.

Son düzenleme:
Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Devler Ligi'nde bu oyun tasarımlarını yapan kişiyi merak ediyordum merakımı giderdiniz.

Başarılar gayet hoş tasarımlar :thumbsup:

Son düzenleme:
Takımı
Seçiniz...
Topic'te bulunan çoğu logo'da aynı font kullanılmış fakat farklılık yaratılıp mükemmel bir görüntü elde edilmiş.
Çalışmalar güzel, başarılar.

Simplify Design

@Simplify Design Görsellerin linkleri kırılmış :beer: Görselleri fotograf yükle seçeneğine tıklayarak Extraloob'un bulut bölümüne yüklersen kalıcı olur diye düşünüyorum.
Birkaç ziyaretten sonra düzelmeye başlamıştı, ama görüntüleyenden görüntüleyene değişiyor sanırım. Öğrendiğim iyi oldu, teşekkür ederim. Güncelleyeceğim. :)

Takımı
Seçiniz...
Görseller şu an gözüküyor, bir sorun yok.
Yazılan ücretlendirmeler cidden euro bazından mı yoksa TL olarak mı dikkate alalım?
100 €, 655,18 TL ediyor şu anki kurdan, bu fiyata OVH sunucu alınıyor :D

Yazılan ücretlendirmeler cidden euro bazından mı yoksa TL olarak mı dikkate alalım?
Grafiker ücretlerini Türkiyede oldukça basite alındığı kesin. Arkadaşın ücretleri gayet normal fiyatlar, hatta düşünceme göre bazı şeylerden kısarak bu fiyatları çıkarmış.
Ovh herkese aynı sunucuyu satar grafiker herkese aynı tasarımı satamaz her tasarım için konsept oluşturmak zorundadır, ikisi çok farklı şeyler.
Silkroad Private Server açanlar topluluğu oyundan büyük paralar bekliyor ama oyunun temel yüzünü küçümsüyor.

Son düzenleme:

Simplify Design

@Sieger , evet göze fazla geldiğini tahmin edebiliyorum ama fiyatlar Euro bazlı. Fakat bunun ardında yatan sebep; tasarımlarda her detayın üstüne giderek, eksikleri ürettiğimiz şeylerle kapatmaya çalışmamız ve amacımızın tasarım ihtiyaçlarını gidermek değil, bir imaj yaratmak olması.

Logolardan örnek vermek gerekirse; tamamlayıcı öğeleri kendimiz çiziyor, eğer çizemiyorsak ve dış kaynaklara ihtiyaç duyuyorsak da bunları popüler olmayanlardan seçiyor, taklit edilemeyecek oranda değiştirmeye özen gösteriyoruz.

Videolardan örnek vermek gerekirse de, asla internette bulunabilir hazır temalar kullanmıyor, dış kaynağa ihtiyacımız varsa olabildiğince değiştiriyor ve animasyonu kendimiz kazandırıyor; Logic Pro X ile ürettiğimiz seslendirme ve Sound FX'lerle zenginleştirmeye çalışıyoruz. İşe bağlı olarak müziklerin de tarafımızdan yapıldığı oluyor.

@Flexi 'ye de güzel yorumu için teşekkür ederim, anlaşılır bir şekilde açıklamış durumu. :)

Takımı
Seçiniz...
Anlıyorum lakin psro piyasasında nadir kişilerin vereceği ücret bunlar.
Dediğim gibi 655 liraya ovh sunucu alınıp oyun açılıyor.
Tasarımlarınız mükemmel zaten buna bişey dediğim yok sadece fiyatlar kabarık.

Başarılar, bol müşteriler.

Simplify Design

Tanıtım konusu güncellendi. Artık Ruki's Art Studio olarak devam ediyoruz.

Yukarı Alt