TurKKillS

Buralıyım
Kayıt
14 Mart 2007
Mesajlar
4.641
Beğeniler
19
Şehir
geriden...
Takımı
Galatasaray
Beşiktaşlı futbolcu Guti hakkında kafalardaki soru işaretleri giderilmeye çalışılıyor.Beşiktaş'tan Guti açıklaması geldi.

Real Madrid'den Beşiktaş'a transfer olduğu zaman gündeme damgasını vuran Guti Hernandes şimdi ise Beşiktaş ile yolları ayrılacağı haberleri ile gündemde. Teknik direktör Carvalhal ile bir türlü yıldızı barışmayan 35 yaşındaki İspanyol yıldız son olarak Gençlerbirliği kadrosuna alınmayanca İspanya'ya gitti. Beşiktaş ile kopma noktasına gelen Guti ile ilgili soruları Beşiktaş Basın Sözcüsü Mete Düren sabahspor.com için yanıtladı.


İşte Mete Düren'in Guti ile ilgili açıklamaları:

Takım şu anda izinli olduğu için net bir bilgi veremeyeceğim. Guti, Gençlerbirliği kadrosunda yer almayınca yönetimden izin alarak ülkesine gitti. İzinsiz gitme bir durum asla söz konusu olamaz. İspanyol futbolcu Çarşamba akşamı ya da Perşembe günü İstanbul'da olacak. Daha sonra Guti ile futbol şube komitesi ile görüşecek. Futbolcu ile konuştuktan sonra bir sıkıntısı olup olmadığını daha net anlayacağız. Şu aşamada yolların ayrıldığına dair bir durum yok.

MENAJERİNİN İSTANBUL'A GELDİĞİNE DAİR BİR BİLGİM YOK

Guti'nin menajerinin İstanbul'a geldiği ve yönetim ile görüşeceği sorumuza ise Düren "Guti'nin menajerinin İstanbul'da olduğuna dair hiçbir bilgim yok. Çünkü teknik direktörümüz Carvalhal de Portekiz'e gitti. Hoca olmadan bu konuların konuşulacağını zannetmiyorum" ifadesini kullandı.

(Sabah)
 
Yukarı Alt