İstanbul'a gelip özel eşyalarını toplamaya başlayan Zico'ya, Fenerbahçe'ye hizmetlerinden dolayı yarın bir plaket verilecek.

zicologo.jpg

Fenerbahçe'nin iki sezon çalıştıktan sonra yollarını ayırdığı Zico dün İstanbul’a geldi.

Hafta sonuna kadar İstanbul’da kalıp özel eşyalaranı toplayacak olan Brezilyalı teknik adamın bu süre içinde özel otosunu satacağı kaydedildi.

Zico’nun banka hesaplarını da ülkesine taşıyacağı öğrenildi.

Yarın Fenerbahçe yönetimi ile bir araya gelip vedalaşması beklenen Sambacı’ya kulüp tarafından bir de hatıra plaketi verileceği bildirildi.

Teklifler geliyor
Brezilyalı teknik adam geçtiğimiz sezon aldığı yıllık 1 milyon 250 bin Euro’luk ücretine yaklaşık 1,5 milyon Euro zam istemişti. Bu gelişmenin ardından Sarı-Lacivertli yönetimle Sambacı’nın avukatı arasında yapılan görüşmeler tıkanmış ve iki tarafın yolları ayrılmıştı. Fenerbahçe yeni teknik direktör arayışlarını sürdürürken Zico’ya da ülkesi Brezilya ve Avrupa’dan birçok takımın transfer teklifinde bulunduğu kaydedildi.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ne hizmeti yahu ne kadar kibar bu FB'de ben olsam basardım tekmeyi tospa herif deivid gibi bir özürlüyü kendi vatandaşı diye takımda tutup bir forvet oyunucusunu sağ açık oynatacak bir de onure edilecek delirtmesinler beni gitsin nereye giderse bizden ırak olsun.

Yukarı Alt