Arkadaşlar + basmanın kolay yollarından biride pc nizi kasmayacak olan bir yerde basmanızdır. ve Standart zamana göre basarsanız işinizi garantiye alırsınız. Size lagsız bir pc de ve özellikleri sağlam bir pc de artı basmanızı öneririm. Guild gibi mesaj gelecek bir kaç şeyden çıkın ve mesajlar kutusunda guildi seçin ve durmanız gerekn yerler İstanbulda kimsenin geçmediği bir köşe duvar dibi önerilir. Janganda ise east gate önerilir. +basarken üstünüzdeki her türlü şeyi çıkarmanız önerilir ve media 2 nin bulunmaması gerekir . Şimdir üstümüzdeki her şeyi çıkardık attan indik petimizi içeri aldık yalnız bir işlem var kamera açınızı charın yüzünü göremiceniz bir açıya ve olabildiğince yakına almanız gerekiyor. + basarken ilk başta blue lucky taşını kesinlikle basmalısınız. Şimdi yapmanız gereken silkroadonline.net den standart time basmanız + basma hızı 2 sn olduğu için 00 lı saniyelere örn : standart time 16.00.00 ise + işlemine 15.59.58 de başlamış olmanız gerekmektedir. Bunu yaptıysanız 2. + işlemi için 6 sn yenin katlarını beklemelisiniz örn ikinci artıyı 16.00.06 da basmalısınız ama bu işleme 16.00.04 de başlamış olmanız gerekiyor. Soslarda daha farklı bir yöntem yapanız gerekiyor . Ama star özelliği gösterrmeyen her itemde bu işlemi yapabilirsiniz. Nese konumuza dönelim yanmaz die kesinlikle lucky powder basmamazlık yapmayınız +1 de de basmalısınız. 8 DEGREE 72 STAFFINA +5 i hiç yakmadan tekte bastık bu yöntemle sizide kesinlikle öneririm benim çok fazla elixir karı etmeme yaradı normalde +2 de yakardım ama size garanti veriyorum +4 e kadar tek seferde kesin basarsınız eğer basamamışsanız sizden kaynaklanan bir hatadır. İsterseniz deneyin kar edersiniz.

Denemek gerekir şans işi bunlar arkadaşlar ben hotandan lucky bluesı olmadan 85 xbowu +0 dan +5 kadar bastım 7 tane elixirla pre plus vardı sadece saate filanda bakmadım şans yani şimdiye kadar iki tane 85+5 cıkarabildim elbise basarken +4 zor basıyorum

Alakası yok :) Tamamen şans. Ben genelde aldığın silk oranına bağlıyorum bu işi. Gavurlar ve işi bilenler Sun Silah ve itemlere + basmadan önce immortal 6 astral 6 yapıyorlar. +5 yapıp lucky yi de 6 lıyorlar sonra ardı ardına gömüyorlar weaponu +9 tutana kadar ama +10 a garantisi yok :)))

+ basmada bı taktık warsa kı sanmıyorum bıraz bılgı lazım ben 85+9 staf yaptım ve su taktıkle bı kere +5e kadar denedım artık olana kadar +5 den sonar 1 hafta ara ıle bu salı gunu packlerden sonra ! +6 +7 yaptım ama tabıkı F12 de lagsız bı yerde petler ıcerde denedım +8 i hotan guıldcın arkasında bı kosede gene F 12de lagsız bı anda bastım 1 hafta sonra gene hotan guıld ın arkasında F 12de lagsız bı ortamda +9 bastım ama oyle dırek +8 bas +9 degıl luck stone + +9 denemeden once bı ıteme durmadan + bastım +5 oldu tek seferde +6 denedım yandı 1 adım attım Y y actım stafı koydum ve kenarene ekranın sag tarafına cektım Fuseye bastıgım anda tutu yada yandıgını gormedım daha sonra Y yı kapattım bıraz yuruum F2 1den sılahı elıme aldım ve +9 tabı bu sans ısı bırazda ama sunları onerırım bende ...

+ basarken F 12de [ lagı azaltıyo ] tek lagsız 1 ortamda 1 adım ılerıyı secerek deneyın ! su ana kadar 8 9 D 100 den fazla +7 5 6 kere +8 1 kerede +9 bastım ama + bastıgım ıtemlerde astal kulanmadım sadece kaybolmaması ıcın ımmortallı ıtemlerı tercıh ettım !

+ basmada bı taktık warsa kı sanmıyorum bıraz bılgı lazım ben 85+9 staf yaptım ve su taktıkle bı kere +5e kadar denedım artık olana kadar +5 den sonar 1 hafta ara ıle bu salı gunu packlerden sonra ! +6 +7 yaptım ama tabıkı F12 de lagsız bı yerde petler ıcerde denedım +8 i hotan guıldcın arkasında bı kosede gene F 12de lagsız bı anda bastım 1 hafta sonra gene hotan guıld ın arkasında F 12de lagsız bı ortamda +9 bastım ama oyle dırek +8 bas +9 degıl luck stone + +9 denemeden once bı ıteme durmadan + bastım +5 oldu tek seferde +6 denedım yandı 1 adım attım Y y actım stafı koydum ve kenarene ekranın sag tarafına cektım Fuseye bastıgım anda tutu yada yandıgını gormedım daha sonra Y yı kapattım bıraz yuruum F2 1den sılahı elıme aldım ve +9 tabı bu sans ısı bırazda ama sunları onerırım bende ...

+ basarken F 12de [ lagı azaltıyo ] tek lagsız 1 ortamda 1 adım ılerıyı secerek deneyın ! su ana kadar 8 9 D 100 den fazla +7 5 6 kere +8 1 kerede +9 bastım ama + bastıgım ıtemlerde astal kulanmadım sadece kaybolmaması ıcın ımmortallı ıtemlerı tercıh ettım !

emc

rank8
Arkadaşlar ben +5 Gördüm mü bırakıyorum, sizler +9 lardan bahsediyorsunuz. Astralsız
Valla Helal
Artı basmakda önemlide Full Blue basma taktiği lazım asıl Bir iteme STR Full olması için 10 tane STR Stone harcanır mı ?
Gerçi ben degree 6-7 itemlere deniyorum ama olsun, insan düşük levelde bile iyi item giyinmek istiyor. Özellikle bende Wizard kasıyorum. Wizard da bu çok daha önem kazanıyor.

alın size + basmanın taktiği ^^

elixirlerini ayarla lucky powder ını al tenha bi köşede daya elixiri tutarsa tutar tutmazsa canımız sağolsun kendinizi fazla kasmayın +9 blade bastım ertesi gün serverin hacker i geldi charı soydu allahtan revamı bu ^^+7 iyidir. bol şans.

şu pcnin kasmadığı ve lagsız ortam doğrudur bnde ölyle yapıyorum ama şu time meselesi sçma geldi açıkçası :S

ben taktıgımı solıyım elx shield alıcan kalkan alıcan patlatcan 3 4 sefer ust uste basın ardından ne basacaksanız basın %70 garantı verebılırm ne kdar yakarsınız ust uste o kadar sansınız artar lagsız ortam dıorsanız thief townda daglara gecın 0 lag bu taktıgı deneyın ekran ayarlarını 800x600 yapın petlerinizi kapatın yere oturun guıld acedemy penceresını kapayın kalkanı yakın ard arda sonra basın
%70 garantı verıyorum silah kolay tutuor ama shield elbisler yuzukler daha zor tutuo bu anlatım alıntı deıldır tmmen kendı taktıgımdır alın bakın kaynagım bu abım http://www.rev6.com/player.asp?id=87415 yüzükler bile +7 sansmı aarkdaslar bu kadar
bunların hepsını pre plus lı carda deneyın bide item +4 tuttumu 1 gun bekleyın silahın durab mesela 100 se 40 lara dstunede basın lucky stone unutmayın bildiginz gıbı cok yuksek durablıty ıteme + basmak zordur :beer:

kral sen kimsin sitelerdeki bilgileri kopyalıyıp yapıştıran birisisin demi ?

Yukarı Alt