Kayıt
26 Ocak 2016
Mesajlar
4.019
Beğeniler
1.397
Şehir
Edirne
Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Berserk Modu
Berserk ölçüsü dolduğu zaman berserk modunu TAB tuşunu kullanarak aktif edebilirsiniz.
Berserk modunu kullanırken karakterin görüntüsü, şeytan tarafından kontrol edilen duruma dönüşür. Hızı ve saldırı gücü artar.

berserke_mode_01.jpg


Mavi Berserk Modu
Mavi Berserk Modu bilinen Berserk Modu'nun daha gelişmiş biçimidir. Belirli bir görevi yerine getirdikten sonra seviye 95 ya da üstü karakterler bu modu kullanabilir. Barın kırmızı olduğu, bilinen Berserk Modu'nun aksine, Mavi Berserk Modu mavidir ve 5 seviye grubuna ayrılır..


berserke_mode_02.jpg


Mavi Berserk Modu'nda hasar emilim yeteneği vardır. Rütbe arttıkça bu yetenek de artar.
Arabirimdeki Berserk göstergesi de kırmızıdan maviye döner.


berserke_mode_03.jpgBirleşik Berserk Modu
Birleşik Berserk, Mavi Berserk Modunu etkinleştirmiş parti üyelerinin Berserk enerjilerini birleştirip güçlerini arttırma yoludur. Birleşik Berserk modu, Exp/İtem paylaşımlı partide Mavi Berserk Modu'ndaki 2 veya daha fazla karakterin berserklerini açmasıyla oluşur.
Bileşik Berserk Modu aktifleştrildiğinde, Mavi Berserk yetenekleri kaybolmaz ve saldırı hasarı artar. Ancak Mavi Berserk Modu'nda rütbe artsa bile, Bileşik Berserk modunun saldırı hasarı esas artıştan farklı olmaz.


berserke_mode_04.jpg


Ünvanlar
Oyuncu Mavi Berserk Modu'nda görev tamamlayıp her rütbe atladığında bir ünvan alır. Ünvan karakter isminin önünde yer alır ve rütbeden rütbeye değişir. Ancak karakter Meslek modunda olduğunda ünvan gösterilmez.

berserke_mode_05.jpg


Canlılık Suyu (Energy of Life)
Herhangi bir sarı rütbeye sahipseniz iksir tüccarlarından kendi rütbenize uygun Energy of Life'ı alabilirsiniz.
Sabah güneşinin temiz enerjisini içeren damlacıktan yapılan Energy of life tüm vücudu canlılıkla doldurup odak yeteneğini ve Berserk Modunuzun süresini arttırır.
Energy of life bir saatlik özellik bahşeder. Mavi Berserk Modu göstergesini Energy of life'ne sol tıklayıp ''Mavi Berserk Modu'nu %100 canlandır''ı seçerek doldurabilirsin.
Canlandırma yeteneğini kullanmak Energy of life özelliğini devre dışı bırakır ve oyuncu Energy of life'ni 20 dakika boyunca tekrar kullanamaz. Ancak, oyuncu canlandırma yeteneğini kullanmaz ve özellik 1 saat sonra biterse, Energy of life hemen tekrar kullanılabilir

berserke_mode_06.jpg

 
Son düzenleme:
Yukarı Alt