Sizce Hangisi

• Silkroad online

Votes: 5 12,5%
  • Gerçek Hayat

Votes: 27 67,5%
  • Aman Boşver İkiside

Votes: 3 7,5%
  • Karkarsızım

Votes: 1 2,5%
  • Hepsi

Votes: 4 10,0%

• Total voters
    40

Brooklyn

Buralıyım
Her Ne kadar Gerçek Hayat demek geçse de içimden Sro engeL oLuyor gibime kaçıyor. Ama genede Gerçek Hayat..

Brooklyn

Buralıyım
Pardon AnLayamadım ??¿¿ Güncel konularada katıldım fakat eski konuları yeni gördüğüm için onlarada katılıyorum ve devamda edeceğim gibi :S

Ayrıca Çoğu kategorinin ilk sayfasındaki TopicLere katıLdım , hortLamaya hazır konuLar demekki.

Hiçbir oyun gerçek yaşamın önüne geçmemeli.Bende bir ara kendimi kaybetmiştim ama geri toplarmadım.Tabiki gerçek hayat önceliklidir.

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Soyle dusunelım sıze silkroad onlıne mı yoksa tum sevdıklerınız ve kendınız mı deseler ne cevap verırdınız ... sılkroad dıyenlere sordum bu soruyu.Sadece bır oyun sıgara uyusturucu degılkı bu...Bagımlılık hıkayesı bahane can sıkıntısından oynuyoruz bu oyunu ... sıgara bagımlısı bır ınsanın yasadıgı ulkede sıgara satılmasa kafayı yiyebilir ancak silkroad olmasa bıseycık olmaz ... Yanı sadece bır oyun pek cıddıye almayın..Sro karın doyurmuyor ... Bi char satarım ev alırım bır char satarım sunu alırım demekle ev gecınseydi ... :roll:

Yukarı Alt