Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Normal Silkroada Tr Mediapk2 Yapan Sanırım Yok Ama ECSRo icin Var.Türkceyi Tafsiye Etmem Oyunun Orjinalligi Bozuluyor :wink1:

abi bana normal media2pk sını gonderın rıca etsem bende onu arayıp duruyorum ya koydugunuz medıapk2 yı denedım oda ecsro cıktı :D rıca etsem oyle bıse yapabılırmısınız normal Sro nun normal mediapk2 sı tesekkurler

tombalaci_46 demiş ki:
Evet Normal Sro ECSRO Deil JasonWalker in Verdigi Oto Select Calısıyor Ben Denedim Tafsiye Ederim :wink1:

onuda ındırdım kardes merak etme :wink1: ama o pk2 edıtor kısmında kafa tıkanıo olmazsa kardes sana msn verım senle adım adım yapalım benım kafam ınan allak bulak oldu zaten cafede bı ton cocukla ugrasıyorum :D kafa kalmıo bıde boyle karısık gıbı gorununce ııce gıdıo kafa

tambalacı 1 sorum daha olcak sımdı bu medıa.pk2 ıle dırek autoselect ı kullanabılcem demı pk2 edıtor olmadan bıde sen zeus dakı tombalacımısın *

handsome_yet demiş ki:
tambalacı 1 sorum daha olcak sımdı bu medıa.pk2 ıle dırek autoselect ı kullanabılcem demı pk2 edıtor olmadan bıde sen zeus dakı tombalacımısın *
Taklitlerimiz Cok :D ben Eldodarodayım ?!!!!!!.

Bir ara benim yaptığım bir çalışma vardı ama üstünden baya zaman geçti çalışmayacak yani :)

mami_0909 demiş ki:
arkadaşlar bn mediapkya girince rapidde error werio neden?
1 Senelik konuyu neden uplarsınız anlamıyorum. ^^ Media.PK2 için özl bölüm var zati.

Kilit.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt