anchacker demiş ki:
bi arkadasım söledi bi siteden kaçak silk çara yükledi arkadasım yani beleş :D acaba öyle bişi bvarmı yardımcı olurmusunus tşk :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha:
Bi site vardi linkleri tiklayip 24$ kazaniyorsun ama sonra arkadaslarina link tiklatman gerekicek 1.25$ falan weriolar tiklama basina ve 75$ olmadan paypal hesabina aktarim yapamiyosun 75$ 750 silk demek ama cok ugrastirir kendi emeginle alman en iyisi... :thumbsup:

anchacker demiş ki:
şu reklamlarla $ kazanma nasıl oluyor lütfen söyleyin

Arkadaşlar bu yöntem internetten para kazanmayla silk alımına dayalıdır
Arkadaşlar sahip olmamız gerekenler
bir paypal hesabı
bir adbux hesabı
evet öncelikle paypal hesabı alıyoruz (eğer zaten paypal hesabınız varsa gerek yok)
paypal hesabı almak içi
http://www.paypal.com a girmelisiniz ve hesap almalısınız
paypaldan hesap alırken dikkkat etmeniz gerekenler
mail bölümüne domain kısmı paypal olarak yazıyoruz
yani : mailto:[email protected] şeklinde yazıyoruz mail bölümünü
ve paypaldan hesap almak için kredi kartına gerek yoktur ikinci işlemde kredi kartı bilgilerinizi ister fakat yazmayıp continue derseniz hata gelmesine rağmen yine de hesabınız açılır
paypal hesabımıızı aldık şimdi para kazanmak için ne yapacağız derseniz burda dünyada büyük bir kitlenin kullandığı adbuxla para kazanacağız tabi önce adbuxtan üyelik alacağız peki nerden alacağız adbux üyeliğini tabiki burdan http://adbux.org join now free ye tıklıyoruz ve üyelik bilgilerimizi doldurup kaydediyoruz
üyelik işlemimiz tamamlandıktan sonra login oluyoruz
ve surf ad kısmına gelip kategorilere ayrılmış link reklamları na tek tek tıklıyoruz
dikkat etmeniz gereken aynı anda iki reklama tıklamamalısınız
ve reklamlardan birine tıkladıktan sonra tukarda sayaç 30 dan geriye doğru saymaya başlayacak bittiğinde önce DONE sonrada DONE $ olacak ve bu reklamla işimiz bu günlük bitecek aynı işlemi diğer reklam linklerinede uygulayacağız
bir reklama günde sadece 1 defa tıklayabiliriz
ve toplam paramızı members kısmından öğrenebiliriz daha sonra paramızın yazdığı kısmından cashout a tıklayarak paramızı paypal hesabımıza aktırıyoruz daha sonra silkroaddın item mal bölümünden açmış olduğumuz paypal hesabımız la silk alıp gönlümüzzce harcayabileceğiz
herkeze kolay gelsin

ALINTIDIR...

Çooook ama çoook zmaan gerekir günde hesabına 1 $ yatar bi ton linke tıklarsın.Oto tıklayıcılar vardır fakat bir işe yaramaz ben söyliyim.75 dolar yapana kadar zaten 3 ay.Ondan sonra paypal açıcanda öyle alıcandaaa ohooo.O 3 ay bi kenara her gün 50 Kr atsan 45 ytl paran olur istediğni alırsın.

o dediğiniz siteye üye olup linkelere tıklıyorsun sana max. 24 mü 26 dolarmı ne veriyor bunu min.75$ olmadan paypal hesabınıza aktarmıyorsunuz.O tür siteleri KESİNLİKLE tavsiye etmem boşuna zamanınızı harcıyorlar ben 1 sene önce denedimdi 75$ yaptım ama para hâlâ paypal a yatcak bizim
KAÇAK SİLK diye birşey olmaz e-pin sallayarak tutturmaya çalışırsan hiçi durmadan bi 5-10 yıl denemen lazım ama yinede tutmaz

F34RL3SS demiş ki:
ban riski olmadan silk almanın tek yolu CCF.
onu yapabilmek içinde almanyadan bir telefon hattının olması lazım
Açıklasana bi merak ettim :twisted: İşin silkinde değilim istersem çekerim silk problem değil fakat isro falan uzaklaştım baya uğraşamam yani.Ama merak ettim CCF ? :popcorn:

BaSoryong

Buralıyım
Sanmıyorumm... :) bu adamları bole bir hileye goz yumcakları adamlar para goz bole seye izin vermezler.

dedikleri gibi credit card fake çok riskli ben sadece merak giderilsin diye bir alıntı yapıp site werdim ancak ondan önce de söyledim asla yapmayın para biriktirin alın :wink1:

Yukarı Alt