var öyle bişey :D işte kanıt
(bir forumdaki Paris69 dan birebir alıntıdır)ben onun yalancısıyım :D

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

''gördüğünüz gibi bu olan ps değil :wink1:
eski konularda arkadaşlara ps ps ps diyenler şimdi ne dicekler merak ediyorum
anladığım kadarıyla bug veya pk2 değil
adam ''istediğim kadar çıkartabilirim'' dedi 50 tane bile çıkartırmış ama inventory yetmiyor :)
nasıl yaptığını söylemedi tabi :D ''

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

_CaspeR_

Buralıyım
salman1453 demiş ki:
var öyle bişey :D işte kanıt
(bir forumdaki Paris69 dan birebir alıntıdır)ben onun yalancısıyım :D

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

''gördüğünüz gibi bu olan ps değil :wink1:
eski konularda arkadaşlara ps ps ps diyenler şimdi ne dicekler merak ediyorum
anladığım kadarıyla bug veya pk2 değil
adam ''istediğim kadar çıkartabilirim'' dedi 50 tane bile çıkartırmış ama inventory yetmiyor :)
nasıl yaptığını söylemedi tabi :D ''

ilk defa gördüm ve duydum ama hiçb ir fikrim yok nasıl olduğu kanıtında bir araştırmaya değer bir konu gerçekte olabilir belki filan ama yok diye biliyorum

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Aynen bizim server Saturn şerolar çıkartıp çıkartıp geziyolar bazende 2 3 tane köpek çıkarıyolar hemde aynı anda cape var üzerlerinde bizde köpecikleri kovaliyoz:D:D

arkadaşlar peki bu köpekleri saldırırken gören varmı? Belki bir türlü oyundur saldırırken tek bır tanesı saldıyordur...

acaba şeymi hani kendi serverini kuruyosun ya istediğin zaman unique falan cıkarıyosun istediğin kadar + basabiliyosun öle bi şi mi var acaba ama eğer bu varsa ve bi yayılırsa bu olay ortalık it sürüsünden geçilmez ?!!!!!!!

evet öyle bişey var . nasıl yapıldıgınıda iyi biliorum. sanırım burada paylaşmam uygun olmaz. çünkü online stall acıgını bu siteye ilk ben koymuştum. 5 dk sonra modlar tarafından konu silinmişti. demek böle paylaşımları üyelerin görmemesi lazım

Barzo

Colorer demiş ki:
evet öyle bişey var . nasıl yapıldıgınıda iyi biliorum. sanırım burada paylaşmam uygun olmaz. çünkü online stall acıgını bu siteye ilk ben koymuştum. 5 dk sonra modlar tarafından konu silinmişti. demek böle paylaşımları üyelerin görmemesi lazım
O Zaman ö.m dan bana söyle nasıl yapıldıgını?

Arkadaslar Gerçekten Bilen Olursa Lütfen Paylaşsın Çok İstiyorum !!!!!

Colorer demiş ki:
ne yani sen modların her bilgiyi üyelerin bilmemesinimi istediğini söylüyorsun.Garip ilginç şaşırtıcı

Hiç bir paylasım kGereksiz Yere Kilitlenmez Kalmaz Paylastıgınız Konunun AYnısı Mevcutsa Konuda Tartısma Çıktıya Vs Reklam Yapıldıysa Konu Kilitlenir.Paylasım Yapacaksanız Buyurun paylasın Paylasmayacaksanız Kimse Bir ŞeY diyemez :!:

mehmet125 demiş ki:
Colorer demiş ki:
ne yani sen modların her bilgiyi üyelerin bilmemesinimi istediğini söylüyorsun.Garip ilginç şaşırtıcı
evet çok ilginç . niye silindi diye üstelemedimde çünkü benden artan yada azalan bişe yok. sadece iyi niyetimden paylaşım yapmak istedim. ama konuyu silen yönetici ne amaçla sildi bilmiorum

Hiç bir paylasım kGereksiz Yere Kilitlenmez Kalmaz Paylastıgınız Konunun AYnısı Mevcutsa Konuda Tartısma Çıktıya Vs Reklam Yapıldıysa Konu Kilitlenir.Paylasım Yapacaksanız Buyurun paylasın Paylasmayacaksanız Kimse Bir ŞeY diyemez

CaN_KsK demiş ki:
Hiç bir paylasım kGereksiz Yere Kilitlenmez Kalmaz Paylastıgınız Konunun AYnısı Mevcutsa Konuda Tartısma Çıktıya Vs Reklam Yapıldıysa Konu Kilitlenir.Paylasım Yapacaksanız Buyurun paylasın Paylasmayacaksanız Kimse Bir ŞeY diyemez :!:
aynı topicin olmasını geçtim, bunu bilen yoktuki . üstelik topice daha 1 kac yorum eklendi 5 dk sonra silindi. 3 ay sonra felanda başka biri online stall acıgı diye konu actı acıkladı, sayfalarca yorum eklendi ama silinmedi. çok ilginç demi. bişe daha demek istiorum bu site zamanında süper üyeler kaybetti degerleri bilinmedi

Yukarı Alt