Ben str2 int1 gittim hep str ve inti denklemek için uğraşıyodum bütün skilleri açıodum fln :D şimdide eğlencesi kalmadı yaaa eskiden bilmediğimiz için çok eğlenceli oluyodu

glavie fırlatınca yenisi alınıyomu diye soruyodum :D....bir de bu element swordunu takamıyom diye silkroadı silip baştan yükledim...

Itemleri tamir etttirmeyi bilmediğimden yere atıp , yenisini alıyordum.
NPCye item satmayı bilmediğimden depo dolduğunda itemlerimi hep yere atardım [millet bayram :D ]

Fre3sTyLe hyrl olsun d.mod olmuşşun

Ps:yarın 1 hafta olcak ne zaman gelecek acaba
Ps:İnş seçilirim...

Skillin ne olduğunu bilmiyordum 13 levele kadar skillsiz kastım hatta diyordum:"Allah Allah bunlar nasıl böyle vuruyorlar herhalde parayla alınıyor."demiştim.

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
SingleTurK demiş ki:
Skillin ne olduğunu bilmiyordum 13 levele kadar skillsiz kastım hatta diyordum:"Allah Allah bunlar nasıl böyle vuruyorlar herhalde parayla alınıyor."demiştim.
:mrgreen:

000007 demiş ki:
Fre3sTyLe hyrl olsun d.mod olmuşşun

Ps:yarın 1 hafta olcak ne zaman gelecek acaba
Ps:İnş seçilirim...
Teşekkürler. :beer:

invaders

Bilgiliyim
süperler
bende aynen bi kere +3 ü satmışdım bozuldu diye npc ye eziklik hala ne olsun

gap ne bilmiyordum sürekli skilleri lvlımla aynı tuttum bi süre sonra sp kıtlığı başladı oyunu bıraktım :D

bende stall kurmayı bılmyıordum en sonunda ogrendım bır stall kurdum herkes doldu open stal dıyodu bır açtım herkeşıyı aldılar acaba neyı kaç paraya sattım yaw:S:D:Dbirde ilk charım warda full str blade tam 1 yılda 41 lv yapmıştım:D

Ben 12 lvlde ilk ginatı gördüğümde oyun bozuldu heralde diyip silip yeniden yüklediydim :lol:
İlk atabindiğimde at üzerinde dalmaya çalışıyorum adamın biride "manyak mısın be kardeşim" diyodu :mrgreen:
Skillin ne olduğuu bilmiyordum hala.
Ve işin en enteresan tarafı tam 1 yılda 8 lvl oldum :? :D

Yukarı Alt