Takımı
Galatasaray

Silkroad Web'den İlk Görüntüler!

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

-Oyunun resmi çıkış tarihi henüz belli değil.

Oyunun Kore versiyonuna gitmek için
Tıklayınız

Saygılarımızla,

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
artik 9 yasimdaki kiz kardesime devredebilirim oyunu, beni oynarken gorurse intihar ederim

Takımı
Galatasaray
Bu da ne böyle? bunca zamandır bekletiyorlar bizde birşey sandık

bence iyi tutulur bu oyun cok abartıcak bi sey deyil silkroad gibi biraz zekaya dayalı oyun gelsin hemen baslıcam ™

aynen öyle eskiden neydi ya 90 Lv varken geceli gündüzlü arkadaş gruplarıyla kasardık hey gidi günler hey :(

iyi de ne bekliyordunuz ki? google da web tabanlı oyunlar diye aratın. size yüzlerce oyun sunacak ve hepsi aynı.
Ne bi özen var ne bi farklılık var.

Bu oyun bence gayet farklı. gerçek insanların savaşacağını bekliyorsanız veya silkroad gibi olacağını bekliyorsanız o sizin hatanız.
Grafikler tam korelilere göre ben açıkçası böyle bi oyun bekliyordum. İkariam tarzında baktığımız zaman ve oyunu inceledim gerçek harita gördüm. Sanırım gerçek dünya haritasının asya kısmında oynuyoruz oyunu. Hayali bi yer yok ütopya gibi, ayrıca harita istanbula kadar devam ediyor.

3 ırk var sanırım avrupa, arap, çin. bence çok erken yorum yapıyorsunuz. Umarım oyun mantık ve zekaya dayalı bir oyundur. Eğer öyle olursa bence oynamak çok keyif verecek.

Dikkatli bakarsanız diğer oyunlarda olmayan bir özen var. binalarda bile bi özen var. ben oyun süper demiyorum ama bence özenilerek yapılmış bir oyun çok kötü olamaz.

Yukarı Alt