arkadaşlar sroyu terk ettim kökten çözüm yani :lol: zaten son zmnlarda oyundan iyice nefret etmeye başlamıştım bıraktım kurtuldum 71 lvl char öle duruo marsda :lol: tamamen stres den başka bişi deil bu oyun dünya varmış insanların kafasını doldurmaktan başka bir işe yaramıyor sro.

Ver abi charı ole duruosa :mrgreen: En iyisini yapmıssın.Para+iyi bi pc+iyi bir baglantı hızı yoksa bu oyun oynanmaz!!!

CooLLer demiş ki:
Ver abi charı ole duruosa :mrgreen: En iyisini yapmıssın.Para+iyi bi pc+iyi bir baglantı hızı yoksa bu oyun oynanmaz!!!
eet öle duruo sro tarihine gömecem o charı tarihe karışacak Wink

helal olsun sana en iyisi demi kafan dinleniyor 2-3 günde kendimin bilinmeyen yönlerini keşfettim yaw :lol: Razz

bizim komşunun cocuğu var 6.sınıfa gidiyo bizden gördü sro yu öğretmez olaydım keşke cocuk siliyo oyunu ertesi gün usb getiriyo bana sro yu atsana diye zor gerçekten bırakması ama imkansız değil 1 bucuk aydır hiç oynamıyorum ben ama yeni server gelsin okuldan geldiğim andan yatana kadar full sro :mrgreen:

By__dRaCuLA demiş ki:
arkadaşlar sroyu terk ettim kökten çözüm yani :D zaten son zmnlarda oyundan iyice nefret etmeye başlamıştım bıraktım kurtuldum 71 lvl char öle duruo marsda :D tamamen stres den başka bişi deil bu oyun dünya varmış insanların kafasını doldurmaktan başka bir işe yaramıyor sro.
Srosuz yaşam olmaz bu arada çarını versene ^^

Yukarı Alt