Bu açıkladığım bug hiç bir yerde yoktur. Benden siz değerli Exl üyelerine armağan olsun. :beer: :muck:
Herşeyi resimler ile adım adım anlatacağım;
1-) İlk olarak uplayacağımız 3 skilli belirledim sizler için.

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
Gördüğünüz gibi elimizde 2992 sp bulunmakta. Ama o 2992 sp ile hepsini uplayacağız :mrgreen:

2-) Sonraki adım olarak ilkten Bash skillinin up butonuna bir sol click yapıyoruz ve bekliyoruz.
- Resim Silinmiş.

Ondan sonra Enter'a bastığımız zaman hızlı bir şekilde öteki uplayacağımız Turn Rising ve Warcry skillerinede aynı şekilde sol click + enter diyoruz. Ve sonuç olarak 2992 sp ile bunları yapmış oluyoruz!
--->>>>
--->>>>
- Resim Silinmiş.
Buda Sbot page'den :thumbsup:
[19:12:06] * You updated skill: Bash
[19:12:06] * You updated skill: Turn Rising
[19:12:07] * You updated skill: Warcry

Not: Char arkadaşıma aittir. Benimkilerdeki sp'yi dün gece harcadığım için şu an uplayamadığımdan ötürü arkadaşın charı ile anlatmayı uygun buldum :thumbsup:
Not 2 : Bu Bug hiç bir yerde yoktur. İlk olarak tarafımdan extraloob.com'da yayınlanmış bulunuyor!
Not 3 : Bu Bug'u uygulayabilmeniz için az sp'niz olmak zorunda. Fazla sp'niz olursa örneğin 10k sp ile 2k+2k+2k ile bug çalışmaz :thumbsup:
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
2-) Sonraki adım olarak ilkten Bash skillinin up butonuna bir sol click yapıyoruz ve bekliyoruz. demişsin beklemenin süresi var mı enter dedikten sonra direk sol click enter mı yapıyoruz?

Takımı
Fenerbahce
İlk Up ladığın Skille Sürekli Enter a Bastıktan Sonra mı Diğerlerine Up yapıyorsun Biraz Daha Açabilirsen Tam Anlayamadım :curtain:
Deneyen Arkadaşlar Varmı?

çok güzel bir bug bulmuşsun ama biraz daha açsan sanki daha iyi olurdu hani :)

Lagroad demiş ki:
2-) Sonraki adım olarak ilkten Bash skillinin up butonuna bir sol click yapıyoruz ve bekliyoruz. demişsin beklemenin süresi var mı enter dedikten sonra direk sol click enter mı yapıyoruz?
süre yok istersen bas yarın upla :P ama sp birikmiş olur yarına kadar o ayrı bi espiri :P

Bu bugu uygulayabilmeniz için hızlı mouse kullanmanız gerekiyor :)

ayrıca resimlerde belirttiğim gibi uplayacağınız skiller yan yana olursa daha rahat yaparsınız.

The47

Bilgiliyim
Oyunda global atıp bunu söylemek için para isteyen şahıs umarım sen degildin Erdi.

Kolay Gelsin. Teşekürler.

arkadaşlar bunu sadece warriordamı yapabiliyoruz ?
wizardda bardda veya ch karakterde felan oluyomu ?

Yukarı Alt