Merhaba arkadaslar oyuna yenı başlamayı düşünüyorum fakat Hıc arkadaş bulamadım oyun ıcınde bana oyun hakkında biraz bilgi verebilecek arkadaslar arıyorum turk guıldı varsa cok daha güzel olur .

Takımı
Galatasaray
Oynasaydım yardımcı olabilirdim ben fakat oynayan arkadaşlar vardır aramızda.

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
SroR veya iSro da bulunan hangi serveri oynarsan oyna 1 tane guild var ve piyasayı o döndürüyor. Herşeye fazlasıyla sahipler Gm gibi takılıyorlar öyle. Rekabet yok. Ama yine dersen merağım var yeni açılan Ephesus' u önerebilirim.

SroR veya iSro da bulunan hangi serveri oynarsan oyna 1 tane guild var ve piyasayı o döndürüyor. Herşeye fazlasıyla sahipler Gm gibi takılıyorlar öyle. Rekabet yok. Ama yine dersen merağım var yeni açılan Ephesus' u önerebilirim.
Turk guıldı yokmu aktıf bıldıgın

Yok ya artık basladım silkroad r Thebes serverindeyım orda olan arkadaslar varsa tanışıp kaynaşalım :)

hesabımın sıfresını bualmadım yenı hesap acmak zorunda kaldım thebes serverıne basladım orda bır kac arakdas buldum guıldlerı var ısteyen varsa konu actım zaten benımle ıletısıme gecsın
hem normal sılkroad gırmıyor 8 saat bekledım gecen ılla premıum olması gerekıyor

ben gırıyom ya hafta sonu bıraz yogun oluyor oda en fazla 10 dk fln beklıyom

Arkadaşlar Thebes serverında LadyMusician nickli 125 Lvl wizzardım var. Oyun ile ilgili olarak level kasmanıza vs. yardımcı olabilirim. Oyun içerisinden yazın online'ım. LadyMusician bekliyorum.

Yukarı Alt