Dampyre

Buralıyım
Silkroad Oyun Bilgisi Bölümünü iki ye ayıralım : Avrupa ve Çin olarak..
ve bunarın içine de eskisi gibi genel bilgiler , görevler vs vs koyalım daha düzenli olur.. Wink
ama şu genel bilgiler e de bi şey düşünülmeli çünkü çok dağınık oluyo..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Silkroad oyun bilgisi derken,Silkroad Genel ve Update Bilgisi bölümünden mi bahsediyorsunuz?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Yoğun istek varsa bu öneride,ben Chinese diye bir bölüm açayım ve şuanki mevcut topicleri oraya taşıyayım,sonra da European diye bir bölüm açayım,aynı başlıkları koyayım içeriklerini sizler halledersiniz bilgilerinizle...

Dampyre

Buralıyım
evet Silkroad Oyun Bilgisi Bölümü ikiye ayrılsın : Avrupa - Chineese
Chineese Bölümüne Genel Bilgiler , Sorularınız , Char alım satım gibi bölümler olsun
Ama Genel Bilgiler ve Update bölümü çok dağınık Genel Bilgiler bi bölümde Update bilgisi bi bölümde olsun..

Aynı şey Avrupa içinde geçerli...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Şuan Chinese bölümünü açtım ve taşımaları yapıyorum...Görebliyor musunuz chinese bölümünü atm?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Genel bilgiler tüm ikisiyle de ilgili olduğundan dışarıda bırakmayı tercih ettim...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu düzenlemeyi yaptım lakin,hızlı bir darbe ile Chinese içindeki avrupa ile ilgili bilgileri European a iz bırakmadan taşımanızı rica ediyorum,aksi taktirde çok kel kalır orası...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
evet bende fark ettim,rengimi değiştirirken oldu sanırsam...Linkini de bulamıyorum onun...Yeni bişeyler bakıyordum bende...

Yukarı Alt