Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:

SILKROAD ONLINE ZSZC RETRO SERVER SATIŞLARIMIZ

RETRO ACCOUNTS (ÜYELİKLER) 50 ZSP HEDİYELİ

Retro Accounts / ZS Points / SP reward / 5D SUN Weapons Retro / 6D SUN Weapons Retro / Avatar Dress [No Blue] / Avatar Hat

Alışveriş Yapan Üyelerimiz :

SarkoLata >>> RETRO ACCOUNT

Yapmanız Gerekenler :

1) Banka Hesabıma Ödemeyi yatırmanız.
2) Bu mesaj altında ücreti yatırdım demeniz.
3) Sonrasında ben size özel mesaj atacağım ve gerekli işlemleri tamamlayacağız.

-------------------------------------------------------

Extraloob.Com Ödeme Yöntemleri !

2) Bankamatik Kartsız >>>

Türkiye'nin her yerinden anında para yollama
Türkiye'nin her yerinde bulunan Garanti Bankası ATMlerinden 7/24 istediğiniz an Garanti bankasında hesabınız olmadan, kartınız olmadan , şubeye sıraya girmeden para yollayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bankamatiğe gidip Kartsız İşlem'i seçmek . Bu işlemi yaparken "Parayı ne için yatırıyorsunuz?" diye bir seçenek karşınıza gelecek orada diğer yada ödeme'yi seçiniz. Sizden cep telefon numaranız istenilecek onu doğru olarak girdikten sonra bizim hesap numaramızı yazıp yolladığınız taktirde sizden parayı gerekli yere koymanız istenilecek. Garanti bankası 2.5 TL'ye kadar ücret almaktadır. Parayı yollarkan üzerine 2.5 TL üzerine koyup yollayınız. Bu işlem oldukça kolay ve kullanışlıdır eğer çözemediyseniz garanti bankasından ofisimizi aramanız , yada banka görevlilerinden yardım istemeniz yeterlidir.

4) Paypal Yolu ile ödeme >>>

Special thx to Extraloob.Com :kalp:

- Resim Silinmiş.

/ Ödemesi alındı, account alımları açıldığı gibi alınacaktır ^^

Son düzenleme:

Avasin

Ah şu öss derdi olmasaydı ilk işim şu an senden acc almak olacaktı aabicim. Neyse haziranda büyük planlarım var o zamana kadar bu sw devam ederse kesinlikle almayı düşünüyorum 8)

B7B

rank8
Selim oyuna başlaya bildi mi?
Oyun açık mı şu an okan abi
Ps: Selim Sarkolata

Bende private server'a başlıcam bu iyi olabilir ama ben arcane project'e başlamak istiyorum onda max lv.120 skill lv. 110 muş buda aynımı olucak.

Adminim lütfen beni bilgilendirirmisin Lütfen :cry:

Private serverlar arasında en iyisi hangisi ? Lütfen yalvarıyorum. :buddha:

Yukarı Alt