joymax bu para kazanmasa bir işe el atmaz kimse kendini kandırmasın joymaxın son düşündüğü şey bizler playerlarız

Serverlar boşalıyo olaylarını geçin, yok öyle bi dünya :mrgreen: Bi server geldiğinde max. 100 kişi geçse diğer servera, o serverı bırakan kişinin yerini goldbotlar alıyo, bunun yanısıra serverdaki oyuncu azaldığından rekabet ortamı yok oluyor. Bu sebeple yeni server olayı bence çok saçma bi girişim :mrgreen:

Şu yurdum insanını bir turlu anlayamam , Yeni server gelmiyor diye Topicler açarlar işte yeni server ne zaman gelir bilgisi oaln var mı ? vs. Yeni server gelincede Bir ton laf ederler :) Hayırlı Olsun Her zaman yeni serverin açılması iyidir .

sLy_FoX demiş ki:
Şu yurdum insanını bir turlu anlayamam , Yeni server gelmiyor diye Topicler açarlar işte yeni server ne zaman gelir bilgisi oaln var mı ? vs. Yeni server gelincede Bir ton laf ederler :) Hayırlı Olsun Her zaman yeni serverin açılması iyidir .
' çok doğru bir yorum '

AlendeLoN demiş ki:
BeYler Herkese Caspianda Başarılar bende 400 silkle geliyorum Hadi H.o Uniq Time :=)

sanada hayırlı olsun bro =) bende 600 silkle gelecem nick JoSePh_TR Build wizard bard =)) :thumbsup:

oyun bomboş :D nasıl yeni server açma cesaretindeler anlamak bir hayli zor... ben bıraktım sw oynuyorum o oyuna para yatırırssam birdaha en adi olayım..aylarca uraş didin dur uykusuz kal sudan sebeplerdn 101 wizardını banlsınlar... bnm için hava hoş her ay 100 dolar para harcıodum ondan oldular keyifleri bilir...

PETRADA 50 M VE 500 SİLK YATIRILMIŞ CHARIM (64) VhisKy ÇALINMIŞ... BENDE CASPİAN'A GEÇİYORUM DİREK PREMİUMLA BAŞLAYAMAYACAK OLMAM KÖTÜ ..

Yukarı Alt