Server
Flora
Takımı
Galatasaray

SILKROAD ONLINE YENİ GELEN KOÇBAŞI VE MANCINIK (MANCINIK-KOÇBAŞI / TRADE SKILL) BİLGİSİ

- Resim Silinmiş.

Kale savaşları için araçlar geliyor, 2 yeni NPC ekleniyor, 3 farklı skill ekleniyor.

SILKROAD ONLINE ÇIKMIŞ OLAN BÜTÜN DRESS'LERİ tıklayıp görebilirsiniz 8)

Special thx to Extraloob.Com :kalp:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme:
okan abi bunlar daha gelmedimi? birde geldiyse nereden nasıl alıyoruz bilgisi olan varsa bilgilendirsin bizi savaş yaklaşıyor:)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bunlar geldi hepsi oyunda var koçbaşı ve mancınık guild liderleri alabiliyor ve FW kayıt olduğun NPC'den alınıyor, bu hafta kaleler ağlayacak kanlı svaşlar olacak makara:

extraloob demiş ki:
bunlar geldi hepsi oyunda var koçbaşı ve mancınık guild liderleri alabiliyor ve FW kayıt olduğun NPC'den alınıyor, bu hafta kaleler ağlayacak kanlı svaşlar olacak makara:
sa okan bana bunları diyince charı satmıştım

extraloob : server gelip gelmeyeceği bazen belirtilir bazen belirtilmez ama şu kesin salı veya öbür salı banko server gelecek.
bu salı gelmedi sence önümüzdeki salı gelir mi charlarımı sattımda okan abi :starving:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
JoSePh_xD demiş ki:
extraloob demiş ki:

extraloob : server gelip gelmeyeceği bazen belirtilir bazen belirtilmez ama şu kesin salı veya öbür salı banko server gelecek.
bu salı gelmedi sence önümüzdeki salı gelir mi charlarımı sattımda okan abi :starving:

sat charı sat yeni server gelecek 8)

extraloob demiş ki:
Knight'a benzetmişler be abi.Git gide çivisi çikıyor. olmadi:

extraloob demiş ki:
JoSePh_xD demiş ki:
extraloob demiş ki:

sat charı sat yeni server gelecek 8)
sattım zaten okan abi silkide aldım Extrowe ( Emre )' den şuan sadece server bekliyorum :sfff:

Yav gidiyorum fw ye kayıt olunan adama koçbaşını alıyorum guild masteriyim fakat bir kağıt şeklinde tarifi öğren diyor tıkladım öğrendim fakat daha gelen bişi yok :) şu konuya bir açıklık getirirmisiniz

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Caps_Num demiş ki:
Yav gidiyorum fw ye kayıt olunan adama koçbaşını alıyorum guild masteriyim fakat bir kağıt şeklinde tarifi öğren diyor tıkladım öğrendim fakat daha gelen bişi yok :) şu konuya bir açıklık getirirmisiniz

kuzum şimdi koçbaşını çıkartıp nerede saklayacaksın yanında mı taşıyacaksın makara: belli ki çıkacağı gün ve saat var sen o kağıdın yazısıyla beraber ekran görüntüsünü atar mısın bakalım :kalp:

Buyrun extra bilgiler , Extraloobta ^^

Gereçler:
1- Guild ustası ol.(Master)(Tüm guild izinlerinden emin değilim.)
2- Yeterli derece guild puanını guildin için harca.(Fazla değil.)
3- Gold(Para - para - para)

Başlayalım.
1. : Hotan Guild Manageri Musaiye git ve her elementten guild deposuna en az 10 tane al.(Ben sadece Guild masteri olarak test ettim.)

2. : Jangan yada Hotan Fortress Administrator ve 2 tane verilirse sürer.(Koç çağırma kağıdı reçetesi ve mancınık çağırma kağıdı reçetesi.)
Daha sonra onları çantanda sağ tıklama ile kullan.

3. : Craft penceresini aç. Siege sekmesine git ve 2 adet reçete seç.
Daha sonra craft materyallerini para ödediğin craft penceresine ekle.

4. : Crafta bas. Sen her COS(Koçbaşı ve Mancınık) için 3 saatte 1 adet yapabilirsin.
Mancınık ve Koçbaşı fortress war esnasında kullanılabilir, fortress warın içinde de. Bu kadar.

]

----------------------
Alıntıdır , çeviri bana ait. İyi ya da kötü.
Yorumlarınızı da bekliyorum.(İyi ya da kötü.)

Arkadaşlar bu koç başı ve mancınığı kale savaşında sağ tıklamamıza rağmen açılmadı nasıl kullanıldığı hakkında bilgisi olan var mı? Yardımcı olabilirseniz sevinirim...

Yukarı Alt