çözdüm galiba işi bu kitap forgetten worlte bazı yerlerde kutu var (Pandora Box a benzeyen) onların içinden bişey çıkarsa kitap doluyor koleksiyon toplanıyor. 2 Tane kestim için boş çıktı:(

extraloob demiş ki:
Addicted demiş ki:
Abi oyunu ingilizce yapıp anlatsan daha kolay anlarız türkçe hiç bişey anlamıyoruz :lol:

kuzum önceden ing anlatıyordum kimse anlamıyordu türkçe'ye döndük biz de ne yapalım görev açıklamalarında falan kendi dilimiz daha net izah edilebiliyor :muck:
haha güzel :D

ß Sınıfı dark staff çıkartan birisi var +5 Hali +10 novaya bedel oluyor 5638 mag attack vardı sanırım :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kurti_halil demiş ki:
ß Sınıfı dark staff çıkartan birisi var +5 Hali +10 novaya bedel oluyor 5638 mag attack vardı sanırım :)

heh işte bu hepimize cevap oldu :buddha:

ss var mı soru:

GNR

rank8

RiqueLme

Bilgiliyim
GNR demiş ki:
extraloob demiş ki:
kurti_halil demiş ki:

heh işte bu hepimize cevap oldu :buddha:

ss var mı soru:
link buyurun ss siz bakın :) http://www.rev6.com/forum/showthread.php?18699-First-egyptian-weapon

hala 0 dayım off fw çöktü gitmekten acaba yalnış birşey mi yapıyoruz ??
altta adamın imzada neler yapıo o alman futbolcu öle baya güzel :D

altta adamın imzada neler yapıo o alman futbolcu öle baya güzel :D[/quote]

:thumbsup: onun türk asıllı olmasıda bizi gururlandırıyor cool2:

Görevi almadan benim 2 charımada 1er tane talisman düştü bu talismanları sağ tıklayınca koleksiyona ekleniyorlar.Ama bence burda bütün koleksiyonu tamamlamaya gerek yok 11 degre weapon almak için en son seviye haritadan çıkan talismanlar sadece 4 bölmeden 1. koleksiyona ekleniyorlar sanırım haritanın zorluğuna göre talisman talismanların değerine göre koleksiyon koleksiyonun zorluğuna görede SİLLAH :)

arkadaşlar ben bi çarımla girdim zindana ve koleksiyondaki resimlerden birini aldım.sonra şehre döndüğümde baktım ibot donmuş bikaç saniye sonrada dc verdi.şimdi sadece o çarla ibot dan girince bot donuyor.işlemi sonlandırmak zorunda kalıyorum..diğer çarlarda bi sorun yok ama sadece bu çarla girince bot donuyor.botsuz oyuna girince bir sorun yok.çantadada herzamanki şeylerden farklı bişey yok.nedendir biri yardımcı olsun

Yukarı Alt