BlackFade demiş ki:
- Resim Silinmiş.

İtemleriniz satıldığında burada yazıyor gördüğümüz üzere :thumbsup:
olay bu büyütmeyin yok item verilmicek alınmıcak gitti falan sen istediğin zaman itemini alırsın sadece oraya koyarken alınan parayı geri alamazsın oda 15-20k arası itemin fiyatına göre değişiyor olay budur.abartılmasın

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
item satıldı diye uyarı cıktı gittim baktım satılmamış duruyor nasıl iş anlamadım oyundan cıkıp yeniden mi girmeliyim

Caps_Num demiş ki:
BlackFade demiş ki:
- Resim Silinmiş.

İtemleriniz satıldığında burada yazıyor gördüğümüz üzere :thumbsup:
olay bu büyütmeyin yok item verilmicek alınmıcak gitti falan sen istediğin zaman itemini alırsın sadece oraya koyarken alınan parayı geri alamazsın oda 15-20k arası itemin fiyatına göre değişiyor olay budur.abartılmasın
- Resim Silinmiş.

Gelmişsin burda artiz artiz konuşuyorsun.Olay asıl budur :wink1:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Kayıt tarihinden 28 gün sonra silinir demesi itemin emanetçiden silinecegi anlamına geliyor, komple silinecegi anlamına degil.

Neoptolemos demiş ki:
Kayıt tarihinden 28 gün sonra silinir demesi itemin emanetçiden silinecegi anlamına geliyor, komple silinecegi anlamına degil.
Ne anlama geliyor?Tekrar sana gelebilme olasılığı kalıyor sadece.Eğer türkçeye çeviren kişi düzgün çevirdiyse benim anladığım kadarıyla item silinecek...

Jangan ve İstanbul'da gördüm ama Alexandriada nerede bu konsiye acaba? Biraz baktım, göremedim.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mrtcnt demiş ki:
Jangan ve İstanbul'da gördüm ama Alexandriada nerede bu konsiye acaba? Biraz baktım, göremedim.

jangan- hotan - constantinapol

sadece bu 3 yerde var.

Bu yeni stall networkta itemlerin ozelliklerine bakamiyorum ben yanindaki kucuk + kutucuguna da bastim ama ozelliklerine ulasamiyorum ?

Coopers demiş ki:
Bu yeni stall networkta itemlerin ozelliklerine bakamiyorum ben yanindaki kucuk + kutucuguna da bastim ama ozelliklerine ulasamiyorum ?
Yanda büyüteç'e tıkla sonra tekrar itemin üzerine gel

extraloob demiş ki:
mrtcnt demiş ki:

jangan- hotan - constantinapol

sadece bu 3 yerde var.
İyi olmamış bu. Keşke heryerde olsaydı ama hiç yoktan iyidir. Uzun zamandır gelen en iyi yenilik.

extraloob demiş ki:
Bust demiş ki:
satılmayan itemlerin parasi iade edilmez demek : koydugumuz itemi biçtiğimiz fiyata cebimizden alıyor bakiyeye geri koyuyor..

fakat biz bu itemi satamazsak itemide paramızı da geri alamıyoruz mu demek?

kuzum ne kadar zorlaştırdın kendi dünyandan boğuldun itemi koyuyorsun satılıyor satılmazsa senden item komisyon ücreti alıyor 3-5m kadar bu kadar bunaltmayın genç yaşta bünyenizi ahahaha şaka gibisiniz yaaa :mrgreen: :twisted: :lol: :santa: makara: neutral1 biggrint1 nese:
:lol: :lol: :lol:

Yukarı Alt