Sıralamamı Yapılmıştıki?
Ben Sadece Auto Login Eklendi Diye Biliyorum.. Yani Botlardaki Gibi 20Snde Bir Kendi Deniyor Girmeyi..
Sabah 2. Açtıgım Charın Daha Erken Girmesiylede Bu Düşüncemi Doğrulamıştım Kendi Kendime :P

talo_22 demiş ki:
Pek Anlayamadım ^^

Joymax oyuna getirdiği sistemle premium kullanmayan oyunculara sıra numarası veriyor ve sunucu'da yer boşaldığında sizi oyuna alıyor.Rev6'da bu sistemin palavra olduğunu , bu sistemde oyunun oyuncuya sıra vermesi gerekirken sadece giriş denemesi yaptığını belirtmiş.

Bu isro'yu parası olan oynar.. ben bu yoldan döndüm isroyu bıraktım tavsiye ederim..

ekrandaki yazı kayboluyor fakat server boşaldığı anda tekrar deniyor şu ana kadar en fazla 5dk bekledim ve aksine bu sabah rome ful iken bile tek attım :)

:S ben oynamıyorum ona şükür -.-
Not : Artıkın Silkroad Oynanmaz Full Pre Charlar -.-'' Acaib Olur 100 lw 1 adam zengin olmayıpda para sını pulunu silkroada verip 1 daha oyuna girmesi cok zor olursa şimdiden burdan ona kolay gelsin xD

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
extraloob demiş ki:
premium olmayanlar artık oyuna zor girecekler internet cafeler için kötü oldu artık kimse cafelerde silkroad online oynayamayacak.
Aynen öyle abi zaten bu işte bişey olduğu anlamıştım joymax bu presiz alırmı hiç :detective:

Koca joymax yapmış,yapmış ki böyle bir şeyi söylüyorlar ve uygulama çalışıyor.Rev6 yalanlasa ne olur yalanlamasa ne olur...

Sistem yalan falan değil. Ekmek sırası yalan olabilir. Ama şöyle bir sistem var :
Serverden en az 1 kişi çıktığında kendi deniyor server listten baktım full olmayınca oyun denemiş.
Ve 2 dk de oyuna girdim 2500 kişilik Apolloya.

Arkadaşlar Bende Hızlı Giriyorm Ama Sıra Olayı Yok Bence Rastgele Seçiliyior Çünkü bi Charımda Denedim Denedim Sıkılıp Kapattım Hemen Yeni Bitane Daha Açtım Bu Char Sıranın Sonundaysa Nasıl Giriyor :D Diğeri Daha Başlardaydı :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
RoyaLe demiş ki:
Sistem yalan falan değil. Ekmek sırası yalan olabilir. Ama şöyle bir sistem var :
Serverden en az 1 kişi çıktığında kendi deniyor server listten baktım full olmayınca oyun denemiş.
Ve 2 dk de oyuna girdim 2500 kişilik Apolloya.
Önemli olan zaten sıranın yalan olup olmadığıydı . Zaten server list'e bakıp boşaldığında girmeye çalışan programlar var idi elimizde.

Ya torque diyorsunuz hala :D allahım ya adamlar resmen banlanmamamız için şey yapmışlar bırakın denesin giriyor zaten en fazla 15 dk denedim 30 tane serverda 2 şer kere en geç 12 dk 23 sn de girdi :D

Ya torque diyorsunuz hala :D allahım ya adamlar resmen banlanmamamız için şey yapmışlar bırakın denesin giriyor zaten en fazla 15 dk denedim 30 tane serverda 2 şer kere en geç 12 dk 23 sn de girdi :D

Yukarı Alt