Server
Flora
Takımı
Galatasaray
keremcem055 demiş ki:
Gerçekten Çok tşk ederim ne zaman ihtiyacım olsa extraloob yardım edio saolun :)

görevimiz kuzum bütün yakın çevrenize bizi önerin ama 8)

mumyheros demiş ki:
bende böyle bi hata çıktı ne yapacağımı bilemedim :S
- Resim Silinmiş.
Biraz araştırma yaptım. Akamai NetSession o şirketin altyapısını kullanan sitelerden dosya indirme ve video izleme gibi faaliyetlerde büyük kalite farkı sağlıyormuş. Yani bu sorunun tek sorunu kendi bilgisayarınızdır. O programı bir şekilde kaldırıp işleminizi tekrar yapmanızı öneririm...

İyi Forumlar...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ellerinize sağlık. Hiç googleye yazmadan direk buraya geliyorum. Çünkü her aradığımı burada buluyorum =)). Şiir gibi oldu :beer: :muck:

Ben Böyle Bir Hata Aldım..

Aşağıdaki Dosyayı Okuyamıyor.
Yamayı Durdur.

C:Program Files/Silkroad/Mediapk.2

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mert3001 demiş ki:
Lenneth demiş ki:
Hacım yalnız silkroad ' un klasörünü gösteriyorum, ok diyorum fakat değişen hiçbirşey olmuyor :?:
aynı sorun bendede var

indirdiğiniz dosya uzantısında bir problem var mı soru: ekran görüntüsü atar mısınız bakalım.

extraloob demiş ki:
mert3001 demiş ki:
Lenneth demiş ki:
Hacım yalnız silkroad ' un klasörünü gösteriyorum, ok diyorum fakat değişen hiçbirşey olmuyor :?:
aynı sorun bendede var

indirdiğiniz dosya uzantısında bir problem var mı soru: ekran görüntüsü atar mısınız bakalım.

Usta wirüutotal upload etmişsiniz ama Trojan.Agent/Gen-Goo var diyo ? --> Trojan.Agent/Gen-Goo '' Ne demek ?

Silkroad'ı seçtiğim zaman InstallPath diye bir şey yok bende yardımcı olurmusunuz.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
65mb'lık dosyayı indirdin mi veya 1.65gb'lık olanı soru:

FORM demiş ki:
Silkroad'ı seçtiğim zaman InstallPath diye bir şey yok bende yardımcı olurmusunuz.
Bu sorunla karşılaşan arkadaşlar lütfen konunun üstünde verilen programı indirip kullansınlar. Bu program otomatik olarak InstallPath'ı oluşturacaktır.

kinqhs demiş ki:
Usta wirüutotal upload etmişsiniz ama Trojan.Agent/Gen-Goo var diyo ? --> Trojan.Agent/Gen-Goo '' Ne demek ?
Piyasanın en iyi programları olan Nod32, Kaspersky, AntiVir, Avast gibi programlar virüs tespit etmiyorsa gönül rahatlığıyla o programı kullanabilirsiniz. Burdada bu geçerlidir. "SUPERAntiSpyware" pek adı duyulmamış bi virüs programı o yüzden pek ciddiye almanıza gerek yok diye düşünüyorum.

bu programı nasıl kullanıoruz nasıl seciyoruz silkroad klasörünü falan acıklarmısınız..

Yukarı Alt