Server
Assos
Takımı
Besiktas
Oooo takımı falan da biz seçebiliyoruz, öyle anladım :lol: Harika olacak bu harikaaa :buddha: :headbang:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Toxicated demiş ki:
Oooo takımı falan da biz seçebiliyoruz, öyle anladım :lol: Harika olacak bu harikaaa :buddha: :headbang:

tam wow gibi screamadle'ı aradım konuştukta olay bu diyor ben lvl 80 full itemlerimi 3 farklı set olarak dizdim ve yapılan tek şeyteamspeak ile bağlanıp 8v8 gruplara ayrılıyoruz ve kapışıyoruz ama en önemli şey yanında healer bulunması lazım diyor kısacası oyundan sıkıldın al yanına 8 arkadaşını gir arena'ya karşına gelecek 8'li bir takımla savaş bu takım özel hazırlanmışta olabilir rastgele müracaat etmiş 8 kişide olabilir, joymax silkroad online oyununu çok iyi biliyor tam 110 lvl olmalar başladı arena açıldı kısacası 110 adamı alıp gidernler öttürecek ama beni de kesecek 110 lvl adam pek tanımıyorum hani 8)

Advance

extraloob demiş ki:
Toxicated demiş ki:

tam wow gibi screamadle'ı aradım konuştukta olay bu diyor ben lvl 80 full itemlerimi 3 farklı set olarak dizdim ve yapılan tek şeyteamspeak ile bağlanıp 8v8 gruplara ayrılıyoruz ve kapışıyoruz ama en önemli şey yanında healer bulunması lazım diyor kısacası oyundan sıkıldın al yanına 8 arkadaşını gir arena'ya karşına gelecek 8'li bir takımla savaş bu takım özel hazırlanmışta olabilir rastgele müracaat etmiş 8 kişide olabilir, joymax silkroad online oyununu çok iyi biliyor tam 110 lvl olmalar başladı arena açıldı kısacası 110 adamı alıp gidernler öttürecek ama beni de kesecek 110 lvl adam pek tanımıyorum hani 8)
Wow'da çok gelişmiş bi olay şu teamspeak

trailer kötüydü biraz daha güzel olsa iyi olurdu bakalım oynarken nası olucak

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Quattro demiş ki:

SILKROAD ONLINE LEGEND 5 PLUS BATTLE ARENA TÜRKÇE AÇIKLAMASI ve DOWNLOAD

Haber anasayfamızda yayındadır ; http://www.extraloob.com/v6

LEGEND V PLUS BATTLE ARENA Bölümümüz Açılmıştır

LEGEND V PLUS BATTLE ARENA
DOWNLOAD

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

LEGEND V PLUS BATTLE ARENA
Download
Legend V İndirmek İçin Tıklayın
Download

Silkroad Online 22 Haziran 2010 Update ile duyurusu yapılan, SILKROAD ONLINE LEGEND V PLUS BATTLE ARENA TÜRKÇE AÇIKLAMASI ve DOWNLOAD sizler için derlenip hazırlanmıştır.

LEGEND V PLUS BATTLE ARENA Tanıtım Video'su

[facebook]cfs-ak-ash2/33186/516/135034756522768_9370.mp4[/facebook]

01 Aralık 2009'da duyurusunu yapmıştık haberin tek ve doğru kaynağı ; http://www.extraloob.com 8)
LEGEND V PLUS BATTLE ARENA Duyurumuz - 10 Aralık 2009

Special thx to extraloob.com :kalp:

- Resim Silinmiş.

/ Silkroad Online Legend 5 Plus Battle Arena için gelecek eklentilerden görüntüler yayınlanmıştır, itemler-savaş sistemi eklenmiştir.

Son düzenleme:
Oyunu indiremiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim.....
Bider Üyelikler nasıl alınıyor tşkler....

savaş alanına kaç lvl den itibaren girilebiliyo capture the falagtaki gibimi yoksa daha yüksekmi

Yukarı Alt