Sadece ctrl ile basılan tüm itemların alınmasını bilmiyordum. Fakat Key Map bölümünde bir sürü tuş vardı onlarında açıklaması yapılsa güzel olurdu. Mesela bir Force Glavierken bir tuş vardı hemen kendi adamını seçiyordu ve rahatlıkla skill basabiliyordum, düşünün derim :wink1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tolga2707 demiş ki:
Sadece ctrl ile basılan tüm itemların alınmasını bilmiyordum. Fakat Key Map bölümünde bir sürü tuş vardı onlarında açıklaması yapılsa güzel olurdu. Mesela bir Force Glavierken bir tuş vardı hemen kendi adamını seçiyordu ve rahatlıkla skill basabiliyordum, düşünün derim :wink1:

kuzum öyle detaylara girersen her tuş kullanılıyor mouse'un sağ sol tuşları bile kullanılıyor, burada ki olay şudur ; Joymax bir kullanım klavuzu yapmış bizde buna ulaştık ve Korece'den Türkçe'ye çevirip sizlerin hizmetine getirdik 8)

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Hepsini biliyorum ve kullanmaktayım lakin çoğunu bilmeyen arkadaşlarımız muhakkak vardır. Umarım onlara faydalı olur :beer: :kalp:

Yeni başlayanlar veya bazılarını çözemeyenler için Süper bi konu.
bende bulmuştum biyere bastım ekran küçüldü normal pencere haline geldi. 2-3 kere vurdum düzelti :D bulursam söylerim ani baskınlarda işe yarar :DD

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kwot demiş ki:
Yeni başlayanlar veya bazılarını çözemeyenler için Süper bi konu.
bende bulmuştum biyere bastım ekran küçüldü normal pencere haline geldi. 2-3 kere vurdum düzelti :D bulursam söylerim ani baskınlarda işe yarar :DD

:mrgreen:

Takımı
Besiktas
Toxicated demiş ki:
Hepsini biliyorum ve kullanmaktayım lakin çoğunu bilmeyen arkadaşlarımız muhakkak vardır. Umarım onlara faydalı olur :beer: :kalp:
+1

Ellerine sağlık Okan abi ^^

Yukarı Alt