yeni datebase nasıl yapılıyor bunu resimli baştan göşterirmisin bende new datebase pasif durumda ve execute batch file de yanlız bende net yok sorun olmaz bu dimi

ugur694 demiş ki:
yeni datebase nasıl yapılıyor bunu resimli baştan göşterirmisin bende new datebase pasif durumda ve execute batch file de yanlız bende net yok sorun olmaz bu dimi
database yi yaptım navicatta ama game server ile login serveri actığımda database hatalı diyor navicatta adata base execute batch file yaptım erorsuz yükledi sağ tarafta server ip ile port var server ip ne yazıcam port ne yazılacak burada değisiklik yapmam gerek varmı?

bu sremuda otomatik mobs (canavar) atmıyormu tek tek elle yazıp yada gm modlamı atıcaz ve TheLastHawk arkadasın dediği gibi ong kestim bende adam donup kalyor game server olması lazım hata veriyor.

[GM] Essence

Öğretiyorum
leydinuker demiş ki:
portlar deiğsik ondan olabilirmi sever list gözkmeyebilir mi?
Hayır.. Navicatı Açıp Databasenin içinden tablese girip "serverlar" a girmen lazım gelen pencerede 1 tane server olması lazım eger databaseyle ugrasmamışsan id bolumunde "1" yazması lazım onu "0" olarak değiştirip çık yenıden oyuna girmeye çalıştıgında server list gelicek.. :mrgreen: :mrgreen:

doqu3mre demiş ki:
leydinuker demiş ki:
Hayır.. Navicatı Açıp Databasenin içinden tablese girip "serverlar" a girmen lazım gelen pencerede 1 tane server olması lazım eger databaseyle ugrasmamışsan id bolumunde "1" yazması lazım onu "0" olarak değiştirip çık yenıden oyuna girmeye çalıştıgında server list gelicek.. :mrgreen: :mrgreen:
ben sondan kurdum ama saol yardımcı olduğun için

ben çalıştırdım yürürken bile hata veriyor tekrar gözden geçmesi gerekcek yani

[GM] Essence

Öğretiyorum
leydinuker demiş ki:
doqu3mre demiş ki:
leydinuker demiş ki:
ben sondan kurdum ama saol yardımcı olduğun için
Önemli Değil.. :mrgreen: :mrgreen:

[GM] Essence

Öğretiyorum
xfire demiş ki:
ben çalıştırdım yürürken bile hata veriyor tekrar gözden geçmesi gerekcek yani
Hayır.. Yürürken Hata Vermiyor Sadece Gökyüzüne Tıklamaman Gerekli .. Tıklayınca Game Server Hata Veriyor Adam Takılıyor.
Ayrıca Notice Geçme Buldum :mrgreen:
Gm Konsolunu Açıp ~ Yazıp Boşluk Bırakıp Yazını Yazıyorsun.
Örneğin
~ ExtRaLooB.CoM.. :mrgreen:

ben oyuna giriyorum her şeyim hazır sadece cara tıkladım start diyince ????? hatasını alıyorum

[GM] Essence

Öğretiyorum
karaselim demiş ki:
ben oyuna giriyorum her şeyim hazır sadece cara tıkladım start diyince ????? hatasını alıyorum
Genelde Versiyon Eski Veya Güncel Olduğundan Oluyor {Client'in} :wink1:

Yukarı Alt