Server
Flora
Takımı
Galatasaray

SİLKROAD ONLİNE ALMANCA DİL DESTEĞİ GELİYOR

2010 Mayıs ayının 2. haftası tahminlerimize göre Silkroad Online Almanca Dil Paketi eklenecektir.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Aman ne sevindim ne sevindim, bu Almanları teee Ecsro V.I.P döneminden beridir sevmiyorum daral:

PaNZeHiR demiş ki:
JawBreaker demiş ki:
PaNZeHiR demiş ki:
çok süper oldu çok almanca bilen warya :)
Alman oyunculara hitaben yaptılar. Türkçe desteğini Almanlar için yapmadılar zaten. :mrgreen:
bnde almanların azlıqı anlamında söyledim oyunda kaç tane alman warki :wink1: :detective: :detective:
almanlar da bayağı var biz görmüyoruz :)
adamlar ingilizce kullanıo çoğunlukla sadece guildde ve arkadaşlarıyla konusurken
almanca kullanıolar... :wink1:

PaNZeHiR demiş ki:
JawBreaker demiş ki:
PaNZeHiR demiş ki:
çok süper oldu çok almanca bilen warya :)
Alman oyunculara hitaben yaptılar. Türkçe desteğini Almanlar için yapmadılar zaten. :mrgreen:
bnde almanların azlıqı anlamında söyledim oyunda kaç tane alman warki :wink1: :detective: :detective:
Alman çok var yav, niye o kadar azımsadın sen anlamadım. :twisted:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bırakın şu almanları kuzum yaa ahahaha sro üzerine ne varsa onlar yapıyorlar bu akşamda lyon'u eleyecekler zati çok çalışkanlar çookkkkkkkkkkkkkkkk makara:

Bu Almanları azımsayan kimler Türklerden sonra global srounun en fazla kullanıcısı onlar ve oyunun ''King'' dediğimiz çarlarıda hep onlarda hani açarlar ya topic vay be şu çara bak işte onlar genelde almanlar oluyor bol bol alman görmek isteyenler Mars serverena gidebilirler Türkten çok her taşın altında bir alman bulabilirsiniz ^^
Ve Türkleri hiç sevmezler
Şahsen Marsta oynadığım vakit bir alman guildindeydim yanlışlıkla guild chatine Türkçe bir şey yazmamla guildden atılmam arasında 3 sn bir şey vardır heralde :lol:
Ve istemediğimiz kadar çok varlar genelde kaliteli çar yapıyorlar ve oyunun hakkını veren kesimdir bazen sormuyorda değiliz bunların srodan başka işi gücü yokmu diye (:

Şahsen ben Mars serverinde oynuorum biz Türkleri hiç sevmiyorlar.Ve bize scammer diorlar buda bizde küçük yaşta oyuncu çok olmasından kaynaklanıor.

Bende hiç sevmiorum almanları! dinimize nekadar küfür eden allaha nekadar küfür eden varsa çoğu alman.

Yukarı Alt