Takımı
Galatasaray

Aeolus Sunucusu için Lv.130 Güncellemesi

• 6 Şubat 2018 Salı günü Lv.130 güncellemesi Aeolus sunucusu için eklenmiş olacak.

Güncelleme Listesi

• Seviye ve Skill (beceri) sınırı 130'a çıkarılacak.
  • Yeni bölge ''Arabian Shore'' ve yeni canavarlar “Arabian Shore Canavarları” eklenecek.
  • Yeni itemler (14th ve 15th degree) eklenecek.
  • Yeni görevler (Arabian Shore görevleri) eklenecek.
  • Yeni Unique yaratıklar eklenecek.

daha dün 90 olduğunu hatırlıyorum zaman bardaklardan boşalırcasına akıyor

Hızlısın Sparkle
Extraloob editörleri Tanrının makinası gibidir sloganımız bu :thumbsup:

değil mi fark ettim bende.
adamlar 90 yada 80 de sabit kalsalar çok para kazanacaklar Yasal bi kere konuda güven veriyor.
Yenilikleride getirebiliyorlar çok güzel. Devil olsun, battke arena, fgw, new pet, eventler bunlar hep sonradan gelme

Çok iyi olmaz mı sencede sparkle

Takımı
Galatasaray
değil mi fark ettim bende.
adamlar 90 yada 80 de sabit kalsalar çok para kazanacaklar Yasal bi kere konuda güven veriyor.
Yenilikleride getirebiliyorlar çok güzel. Devil olsun, battke arena, fgw, new pet, eventler bunlar hep sonradan gelme

Çok iyi olmaz mı sencede sparkle
Bu sistemle hiçbir şey olacağını zannetmiyorum,serverlarda aktiflik yok çoğu sunucu ölü bunun tek sebebi Joymax’ın paytowin yenilikleri.
Old sistem 80 cap sabit bir server açılsa tabii ki dediğin gibi çok paralar kazanılır.Son 5 senedir gelen tüm yenilikler paytowin üzerine kurulu bu yüzden çok kayıp oluyor.

Aynen çok haklısın paytowin çok zarar veriyor.
Kendi ülkelerinde ucuz diye düşünüyorlar şöyle ki miktar olarak silk aynı her yıl maaşlarada zam geliyor daha rahat harcarlar bizde harcatacak yeni itemler çıkartalım diyorlar.
Tr deki oyunun içeriğini düzeltmeleri lazım

Yukarı Alt