Sky34 demiş ki:
bot vs engelleyıcı olacak ama daha sonradan gelGr merak etme:D
Gold botları engellemez.Gold botlar giderse insanların pre alma ihtiyacı azalır :dance:
extraloob demiş ki:
berkhoas demiş ki:
24.7 milyar o ne bea 8O ülke borcu kadar wow dewletin alması lazım joymaxi :lol:

işte en kaliteli yorum bu olmuş evet kuzum bütçeyi gördünüz değil mi Türkiye kadar bütçeye sahip tek firma ve adamlar halka açılmışlar deli rakamlara yükselmişler bunu duyuruyorlar ve yeni web sitelerinin yapıldığını ve sro 2'nin de geleceğinin haberini veriyorlar ve 2011 yılında geliyor 8)
nese:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Metover demiş ki:
Bence önümüzdeki birkaç yıl içerisinde gelir gibi, joymax bu sefer paytoplay yapıcak çok yüksek ihtimalle WOW tarzı olması muhtemel.

2011 yılında çıkıyor yani en fazla 1 yılı var seneye bu zamanlarda çıkabilir :detective:

Takımı
Besiktas
Açılcakta ne olcak 5 ay sonra Server Full
Yine Pre alıcaz
Silkroad 1 :kalp:

Sw [VİP] Forever !

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Joymax gibi bir dünya devi için aslında bu yorumlar önemli böylesine büyük firmalar emin olun sizleri ve bizleri takip ediyorlar tek sorun oyna zor girmekten kaynaklanıyor ve gereksiz goldbotlardan başka da bir sorunu olan sanmıyorum belki biraz da fiyatları aşağıya çekebilirler.

extraloob demiş ki:
Joymax gibi bir dünya devi için aslında bu yorumlar önemli böylesine büyük firmalar emin olun sizleri ve bizleri takip ediyorlar tek sorun oyna zor girmekten kaynaklanıyor ve gereksiz goldbotlardan başka da bir sorunu olan sanmıyorum belki biraz da fiyatları aşağıya çekebilirler.
:beer: Fiyatları aşşağı cekip sw kapasitelerini cogaltırlarsa kazancı coğaşır :headbang:

Joymax ın hisselerinin toplam değeri: 24,6 milyar dolar (24,600,000,000$) oha Joymax o kdr ediomuydu la :D way anasını bizm silk paraları nereye gidio gördük.

Hayırlısı dıyorum ama 109 lv char kastım ıstedıklerı kadar acsınlar İsroyu kapamasınlarda summer3:

İnsanlar arasında dedikodumu desem yoksa istedikleri seymi desem bilemiyorum, diyorlarki wow tarzı yani paralı olacakmış. En basta her en az iki adam vardirki gercekten gm ile konuşsun. Teori olarak onlar söylemiş olabilir ve ya dediğim gibii iki senedir tüm forumlarda böyle bir durum isteniyor

Sro 1aydir oynamıyorum artık oynamamda fakat sro2 geldimi anında baslarım. Tahminimce skiller itemlar yerler farklı olacaktır ilk 1 sene hiç bir şey adam gibi oturmaz vey isro ile eslestirerek anlatan bir rehber olmalıdır

Ayrıca herkes bu kadar paranin geldigi yeri soruyor. Hocam sanane ayriyetten sadece sromu var sadece oyun sektoruyle uğraştıklarını sanmıyorum vede illegal olan tüm işlerden primleri vardır fakat tahminim onlar yapıyor

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tolga2707 demiş ki:
İnsanlar arasında dedikodumu desem yoksa istedikleri seymi desem bilemiyorum, diyorlarki wow tarzı yani paralı olacakmış. En basta her en az iki adam vardirki gercekten gm ile konuşsun. Teori olarak onlar söylemiş olabilir ve ya dediğim gibii iki senedir tüm forumlarda böyle bir durum isteniyor

Sro 1aydir oynamıyorum artık oynamamda fakat sro2 geldimi anında baslarım. Tahminimce skiller itemlar yerler farklı olacaktır ilk 1 sene hiç bir şey adam gibi oturmaz vey isro ile eslestirerek anlatan bir rehber olmalıdır

Ayrıca herkes bu kadar paranin geldigi yeri soruyor. Hocam sanane ayriyetten sadece sromu var sadece oyun sektoruyle uğraştıklarını sanmıyorum vede illegal olan tüm işlerden primleri vardır fakat tahminim onlar yapıyor

böyle zeki güzel yorumları seviyorum işte :thumbsup: :muck:

Yukarı Alt