Ya DÜşüren Arkadaşlar Görevleri Alıyoruz Sabit 4 Charla 2. Seviye olan gemiye gidiyoruz 10-12 kere gittik validen alınan kin denizi koleksiyonu görevini aldık genelde 2 tane box ve serenisi kestik bir tane bile talisman düşmedi Acaba eksik yada yanlış bişey mi yapıyoruz..

o0SiRiSs demiş ki:
lynx1985 demiş ki:
hangisi kolay hangisi zor bilemiyorum. Bir an önce tamamlasaydık:)
Genel olarak kaçıncı derecelere gidiyorsun ve nasıl pt ile?
1-4 1* olana giriyoruz hep ya 2 wiz 1 warrior yada tek başıma 1 wiz 1 warrior giriyorum.

Lonely_ demiş ki:
Ya DÜşüren Arkadaşlar Görevleri Alıyoruz Sabit 4 Charla 2. Seviye olan gemiye gidiyoruz 10-12 kere gittik validen alınan kin denizi koleksiyonu görevini aldık genelde 2 tane box ve serenisi kestik bir tane bile talisman düşmedi Acaba eksik yada yanlış bişey mi yapıyoruz..
Yanlış yaptığınız birşey yok. Sürekli düşseydi zaten biz 3 kişi çoktan tamamlamıştık:)

lynx1985 demiş ki:
Kaldı 4^^

- Resim Silinmiş.
ya o alttaki 3 unu nerden çıkardın sereness mı yoksa box tanmı

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bısı sormak ıstyrm arkdaslar forgettena gıderken grade 1yada 3 olması boxdan kıtapcık dusmesı olasıgının farkı warmı sızce

ganger16 demiş ki:
bısı sormak ıstyrm arkdaslar forgettena gıderken grade 1yada 3 olması boxdan kıtapcık dusmesı olasıgının farkı warmı sızce

evet kesinlikle olduğunu düşünüyorum. 1-4 1* a gidiyordum sürekli çok nadir düşüyordu hatta 3-4 gündür hiç bir şey düşmedi.:(

bugün 1-4 2* girdik serenesi buga sokup hızlıca kestik 2 talisman düştü.

GNR

rank8
Ark. sizde de bug oluştumu bütün mobları kesim 1. gemide unique ve diger moblar çıkmadı haliyle kapıda açılmadı bugun neith anubiste bos cıktı acayip ayar oldum beles 10 globali küfre harcadım :)

1*dan 1 talisman
2*dan 2 talisman
3*dan 3 talisman
4*dan 4 talisman düşüyor treasure box ve ghost serenesi kesince

canijia demiş ki:
1*dan 1 talisman
2*dan 2 talisman
3*dan 3 talisman
4*dan 4 talisman düşüyor treasure box ve ghost serenesi kesince

böle bişi olamaz. yoksa ortalık a grade silahtan geçilmezdi.

Ben kaç kere 3* a gittim ilk seferinde 3 tane düştü 3 kere de boş çıktı artık gitmiyorum
''Bas Parayı Al Talismanı ''

Yukarı Alt