Seal Of Nova Fight yani mısır B item nasıl elde ediliyo? Kimsede görmedim böyle bişey..

recaiyilmaz demiş ki:
Ya Bu Degısımı Yaparken Canavarlardan Cıkanla Ben Degıstıremıyorum Bır Bılgısı Olan Varmı ?? Y ye Koyamıyorum Degıstırıcıyı :(
Y ye bastıktan sonra sağ tarafta en altta UPGRADED bolumu itemi oraya koyman gerekiyor. :oldie:

Merhaba arkadaşlar,
1 - ADV kullanılarak yapılan +7 itemlar 12d yapılabiliyor mu? ( Net tek bir cevap verilmiş ama bunu uygulamiş bi arkadaş bu konuda cevap verebilirmi mi? )
2 - 11 degre itemlardan çikartılan ADV ler 12 değre olmayacağı söyleniyor. Bunlar 11D olarakmı çikacak. Yoksa ADV tamamen kalktımı?
3 - Anladığım kadarıyla 11 ve 12 degre karma giyilebilecek. Bu doğrumudur.

AMAZ0N demiş ki:
Merhaba arkadaşlar,
1 - ADV kullanılarak yapılan +7 itemlar 12d yapılabiliyor mu? ( Net tek bir cevap verilmiş ama bunu uygulamiş bi arkadaş bu konuda cevap verebilirmi mi? )
2 - 11 degre itemlardan çikartılan ADV ler 12 değre olmayacağı söyleniyor. Bunlar 11D olarakmı çikacak. Yoksa ADV tamamen kalktımı?
3 - Anladığım kadarıyla 11 ve 12 degre karma giyilebilecek. Bu doğrumudur.
1- evet adv olsun olmasın sadece +7 olması yeterli
2- ADV'ler 12D'lerde kullanılmayacak.moblardan düşen özel ixirlerle + basılacak
3- evet giyebilirsin

:thumbsup:

bu 11 dg sox kırdınca cıkan 12 adv cıkmıyor artık ama elınde olanlar basılabılecek mı?

Peki arkadaşlar %39 repair vermiş nova +5 itemi +7 yaptığımız taktirde 12 dg ye çevirebilirmyiz?yoksa item yanık olduğu için çevrilmezmi? Arkadaşlar emin olanlar cevaplasın mümkünse ona göre nova bow alıcam!!!

12 dg ye cevırme etkınlıgınde cekılısle kazananlar belırlenmıs acaba hedıyler ne banada cıkmıs :starving:

alchemy upgrade 11 DEGREE ITEMI 12 DEGREEYE çevirme işlemini resimle anlatabılırmısınız ıtem upgrade bolumu kabul etmıyo yardım gerek

alchemy upgrade 11 DEGREE ITEMI 12 DEGREEYE çevirme işlemini resimle anlatabılırmısınız ıtem upgrade bolumu kabul etmıyo yardım gerek

Yukarı Alt