Sacmalık resmen ... madem bunlar gelecektı niye nova setleri dizdik... resmen oyunu bırakalım die ellerınden geleni yapıyorlar

extraloob demiş ki:
xnukex77 demiş ki:
Çok saçma bence.Üstelik bunu silkroadsecrets bile açıklamadı...

bu açıklanacak birşey değil ki bir haber duyum kulağıma böyle birşey geldi sizlerle paylaştım 8)

Biliyorsun ki türkiye'de Türk GM var ve gene biliyorsun ki Joymax Türkiye Temsilcileri Türkiye'deler ve burada yaşıyorlar :curtain:
TUrk gm olmazmı var tabıkıde duyumlarınız dogrudur arkadaslar bende setı stala koydum satıyorum :mrgreen: :detective:
22December gelecek gorecegız .Bu sıteye guvenınız %1000 olsun

extraloob demiş ki:
xnukex77 demiş ki:

bu açıklanacak birşey değil ki bir haber duyum kulağıma böyle birşey geldi sizlerle paylaştım 8)

Biliyorsun ki türkiye'de Türk GM var ve gene biliyorsun ki Joymax Türkiye Temsilcileri Türkiye'deler ve burada yaşıyorlar :curtain:

harkasınız süper bilgiler teşekkürler.

Bu itemler gelmesse milletin yuzune nasıl bakacaksınız çok merak edıyorum size guvenıp kaç kişi setini sattı Allah bilir.Çok kesin konuşulmuş. . .

extraloob demiş ki:
xnukex77 demiş ki:

extraloob bişey biliyor ki setini de glaviesinide satıyor, geçmişten dolayı tecrübe sahibi :twisted: Bence satın gitsin , golddan zarar gelmez :thumbsup:

Ps:Tecrübe; yediğimiz kazıkların tümüdür. :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
qrafy_turq demiş ki:
extraloob demiş ki:
xnukex77 demiş ki:

extraloob bişey biliyor ki setini de glaviesinide satıyor, geçmişten dolayı tecrübe sahibi :twisted: Bence satın gitsin , golddan zarar gelmez :thumbsup:

Ps:Tecrübe; yediğimiz kazıkların tümüdür. :mrgreen:

bırak geyiğide hadi hacım lvl 110 char al görevleri yapalım yarın başlıyorum ben 8)

NiNCaSu demiş ki:
extraloob demiş ki:
xnukex77 demiş ki:

TUrk gm olmazmı var tabıkıde duyumlarınız dogrudur arkadaslar bende setı stala koydum satıyorum :mrgreen: :detective:
22December gelecek gorecegız .Bu sıteye guvenınız %1000 olsun
Setı sattım +3 set bastım su anda char kasıyor acaıb ezıg oldu :)) 104ıtemler gelsede hemen alsakda sunların agzının payını versem :starving:

22December gelecek gorecegız .Bu sıteye guvenınız %1000 olsun[/quote]

Setı sattım +3 set bastım su anda char kasıyor acaıb ezıg oldu :)) 104ıtemler gelsede hemen alsakda sunların agzının payını versem :starving:[/quote]
Hiç bir şeyin payını veremezsin yahu ben kendim oynuyorum sunworld sro da inanmazsanız alın resim koyayım size... Gördügünüz o itemler neymiş anlayın..İnceleyin itemleri arkadaslar

Resim görmek isteyenlere ben bir cok resim göstereyim arkadaslar alın bakın hepsi swden alıntı..

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
YAHU AKIL VAR MANTIK VAR İNVENTORY PENCERESİNE BAKIN. BİZİM İNVERTORY PENCEREMİZ BÖYLEMİ YA SAKIN İTEMLERİNİZİ SATMAYIN İTEMLERİNİZDEN OLURSUNUZ.. BENDNE SÖYLEMESİ SİZE... ALIN BU DA KANIT...
ARADAKİ FARKI ANLAYIN ARTIKKK ...SAKIN İTEMLERİNİZİ SATMAYINNN ARKADASLAR SAKINN..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mehmeth demiş ki:
YAHU AKIL VAR MANTIK VAR İNVENTORY PENCERESİNE BAKIN. BİZİM İNVERTORY PENCEREMİZ BÖYLEMİ YA SAKIN İTEMLERİNİZİ SATMAYIN İTEMLERİNİZDEN OLURSUNUZ.. BENDNE SÖYLEMESİ SİZE... ALIN BU DA KANIT...
ARADAKİ FARKI ANLAYIN ARTIKKK ...SAKIN İTEMLERİNİZİ SATMAYINNN ARKADASLAR SAKINN..

sakin kuzum bağırmana gerek yok zati bu bir tahmin kesin gelecek diye birşey yok biz duyumlarımızı paylaşıyoruz dileyen dilediği gibi davranır sen rahat ol yeterki ok kuzum :kalp:

extraloob demiş ki:
mehmeth demiş ki:

sakin kuzum bağırmana gerek yok zati bu bir tahmin kesin gelecek diye birşey yok biz duyumlarımızı paylaşıyoruz dileyen dilediği gibi davranır sen rahat ol yeterki ok kuzum :kalp:
abi kusura bakma :D ama harbi sinirlendim yahu :D millet novalarını satmaya basladı itemlerini :D Bende Beşiktaşta oturuyorum Adeks internete cafeye cok gidip geliyorum güven abi var orda. Bilirsiniz suanda gngwc felan hep onlar ilgilendi. Gitttim sordum abi böyle bişi varmı böyle yayınlamıslar felan. Joymax böyle bir şey acıklamadı sahte onlar dedi direk adam bana. Boşu boşuna satmasınlar abi en azından söyle :D sen satıyorsun diye örnek aldılar satıo millet itemlerini :D yahu hani sürü piskolojisi olayı var ya aynen o :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Güven bey tanır beni kuzum merak etme ayrıca bu bir duyumdur Güven bey bile bunu bilmez bilsede söylemez zati bizim işimiz duyduklarımızı haber vermektir 8)

yukarda resim veren arkadaş çakma sro oldugunu kanıtlamış....private serverdan çekilmiş bu fotolar...Mantıgınızı calıstırın silkroad hiç bir item için update getirirmi..Sıteden yenı sroyu ındırmemiz gerekir..Ayrıca hem 104 hemde 108 sos gelırmı aynı anda? bir setin sadece başlangıcı sox dur gerisi normal itemdir...silkroadın resmi sitesinde olmadan hatta bırakın silkroadın sitesini bu siteden başka hiçbir yerde olmayan bir habere güvenip setinizi satarak hata ediyorsunuz...yeni legend getirmek o kadar kolay mı sanıyonuz ne biçim para harcıyolar onlar...zaten 120 gelcek adamlar ayrıyetten bir update getirip bu itemleri çıkartırlar mı sanıyorsunuz?Hadi diyelım geldi bu itemler , nova kadar bol düşer mi hiç sos,som,sun? eskiden hatırlayın....kaç kişide sun set vardı?

Ayriyetten resimleri dikkatli inceleyin no image felan yazıyor çarın item bölgelerinde.... ve sağ alt taraftaki kutucuklar farklı... hem daha gelmeden nasıl fotosunu koyabiliyorsunuz bu itemlerin? :D

Yukarı Alt