arkadaşlar bu europanın cıkması ve sm nın 1 haftadan berı olmayışı cok ii oldu ya allah razı olsun valla bu güzelliği yapan joymax a bunun sayesinde hava almaya başladık gecen lerede(bi arkadaş)dışarda gördüm 6 aydan sonra cocuk hade içmeye gidelim dedi yaa ulem dedim sro ......... sro sunu dedi yörü bundan sonra gezeceğiz valla arkadaşlar size allah kolaylık versin kas kas biz kasılmışız sonunda esrar gibi .... oyunu herkese srosuz hayatlar kendinize ii bakın

boşluları dolduralım
1.skerim
2.a........q

bu arada extra geçmiş olsun ark.

A

Anonymous

Guest
Dogru Bu oyun baydı bıktım artık yapıştı çıkmıyor

Istanbul istanbul dediler istanbula benzer yanı yok

Cleric skilleri hıristiyan skilleri

Wizard skilleri yahudi skilleri

hani müslüman

resmen gülceniz ama bunlar acaba ekran karşısında bizi hipnotizemi ediolar ?

şahsen srodan once hiç bu oyuna bole bağlanmamıstım ben

StarkDrache

Bilgiliyim
Silkroad varkende hayatınızı yaşayn :))
Millet bot alyor. Ama bot kasarken Pc'nin başında Sroyu izliyior.
O arada çık dışarı havanı aL .( Benim gibi )
oyunu çok ciddiye alıyorsnz. pc'nin başından kalkmıyorsnz. çevremde böyle kişiler var :) sizde kesin onlardansnz.ama arada sosyal hayata karşmak lazım :mrgreen:
^
sanki serverde ilk 80 Lv sen olsan ne olcak önemli olan sensin o bir oyundur

ya bot ne için var bızım gezmemız pc basına baglanmamaız için ben cok sıkılırsam acarım botu takılsın kafasına göre gıderım gezerım kıcı kırık oyun için içmekten vazgecılırmı dimi :mrgreen:
ama thief yaparken içmeside cok güzel oluyo tadı baska onun

Oyun gercektende cok sıktı 2 kere arka arkaya sos cıktı 2 kere de weapon elixsir cıktı artık oyuna gunde bı kere giriom 10 dk canım sıkılıo cıkıom onceden ben en az 12 saat oynuyordum simdi cok kotu oldu

Sad ardarda 2 sos mu bana daha seal of turu hicbisi dusmedi Sad ama hedefim 64 lvl sosun blade :lol: bu arada oyun gayet guzel europe pach ide gsl beyenmeyenler neden beyenmedi bilemicem tek eksik bazi itemlerin ozelliklerinin deismesi we hala eski haline getirmemeleri Crying or Very sad bladem 10 criticale dustu we phy attackida %2 azaldi Crying or Very sad 80 e 4 lvl kalmisken silkroadi offline yapamicam hayat sirasini beklesin :lol:

ya beyler harbiden yaaa oyuna baslayalı 9 ay oldu basladım baslayalı evdeb dısarı çıkmadım dogru dürüst yaa bu neistir yaaaa gerçekten çok kötü bagladı kendine

Valla metin abi en iyisini yapıyon da bişi var srodan kurtuldun alkole yanastın:D Metin abi solentilere gore artık sosun her serverda dusmuyomus Sad Yani bu euro olayından sona dusme olasılıgını baya azaltmıslar. Herkulesin yeni olmasına ragmen 1 aydır taklamanda her bolgede dolu char kasıyo ama bitane sosun yok serverda:(. Abi bizde sozde içicektik hani acalım bi sosun rakı diorum :lol:. 2 ay oldu be hala içicez:D HYSTERİA DAN KOCAMA bis slm var sana..

Yukarı Alt