Merhabalar;
Yaklasık 7 yıldır silkroad online bagımlısıyım,olsun genede mutluyum, bu sene üniversiteyi kazandıgım ıcın ıstanbula göç etmek zorunda kaldim D: malum yurdun ınternetındede portları kapamıslar prıvate bır turk serverda oynuyordum ve sureklı serverlar acık oldugu halde serverlar baımda tarzı bır uyarı alıyorum oyun launcherıne basınca arkadaslar arasında arastırınca bunun yurdun ınternet porlarını kapattıgından kaynaklandıgını soyledıler; e ne olacak yanı benım gıbı bır bagımlının oyun macerası burda bıtmemelı ve bende bunu burda paylasmam gerektıgını dusundum extraloob aılesı , bu konuda oslye bır fıkır edındım malum bu gunlerde teknolojı ılerledıgı ıcın tuksell vınn dıe satıyorlar anladıgım kadarıyla aylık lımıtsız paket varmıs 49 tl mı 59 tlyemı ne ama 15 gb sonrasında ınternet hızı dusuyormus bunun hakkında bılgısı olan varmı? fılmlerımı gıder cd cıden alırımda normal ınternet ıslerımı yapıp ,ve bırazda vıdeo ızleyıp, sro oynarsam 15 gb dolarmı? umarım ne demek ıstedıgımı anlatabılmısımdır yanı sroya nasıl baglanabılırım onerılerı olanlar varsa cevaplayanlara sımdıden tesekkurler....

kardes artemıs sro dıe prıvate server oynuyorum loader gecerlı bılmıyorum nasıl yaapbılırım

kardes mbot loaderı ındırdım demın start cılıent dıyorum sro resmı gleıo hemen gıdıo ne yapabılırım

mbotu acıyorum kardes start cılıent dıyorum sro sımgesı gelıyor 1 sn osnra kapanıyor yardım edebılıcek yokmu

Takımı
Besiktas
LifeAndDeath demiş ki:
mbotu acıyorum kardes start cılıent dıyorum sro sımgesı gelıyor 1 sn osnra kapanıyor yardım edebılıcek yokmu
Bura yeri değil ama olsun silkroad launcer'dan oyun uptade etmediyse açılmaz mbottan uptade ettir oyunu oda olmazsa eğer win7 kullanıyorsan silkroad clienti ve launcer'ı uyumluğa ekle mbotla birlikte eğer buda olmaz ise
Bilgisayarım özellikler-gelişmiş sistem ayarları-performans-veri yürütme engelleme servisi oraya mbot'u silkroad'ı launcer ve clientiyle ekle muhtemelen sorun çözülür

Yukarı Alt