Arkadaşlar 16 Aralıktan Sonra oyuna 1.70 clientsiz girilmiyicekmiş bunla ilgili bilgisi olan varsa paylaşabilirmi eventin ve patchin nasıl olacağanı anladım ama P2P (PeertoPeer) burdan 1.70 i çekerken torrent programı veriyor ve başlamıyor download etmeye download eden veya başka bi yerde linki varsa verebilecek olan varsa yardım ... :?:

Senin gibi çoğu kişi bir bilgiye sahip değil ondan yardım etme şansları yok, daha bende indirmedim usb bellek ile alacağım arkadaşlarımdan.

walla biz 5-6 kişi oynuyoruz bende indirip senin arkadaşların gibi usb bellek ile dağatıcam benim bağlantı iyi ama download bi türlü başlamadı ..

Bende Süper Hızlı 2 Link Yaptım Kota Dostu Uha Skıştırma İle 12 Satte 950 Mb Dosyayı 400 Mb İndirdim Upload Edip Hemen Koymaya Çalışacagım

arkadaşlar ben 1 haftadır millete söledim ama aldıran olmadı nerden biliyorsun ayın 16 sında gewlecegini falan clienti indirin dedim kimse indirmedi kusura bakmayın şimdide herkes indiriyo sizde yavaş indiriyorsunuz ilk cıktıgında zamanınızı ayırıp indirseydiniz 3 saatte hallederdiniz nese saglık olsun konulara bir göz atın her link verilmiştir

Yukarı Alt