Server
Eris

Merhaba Extraloob Ailesi! :popcorn:

Bu konu altında silkroad ve silkroad-r'de çektiğiniz veya çaldığınız kervanların videolarını ve resimlerini paylaşabilirsiniz.

Takımı
Seçiniz...
Ya şu ssleri görünce böyle forum olarak bi svye sağlam girelim diyorum free silk emek only ch olsun ts3 falan akalım anasını satayım gaza geldim nerde lan o trup vuracağım onu. :detective:

Takımı
Seçiniz...
@BurakYogun 1 senedir üzerinde çalıştığım only ch free silk emek 90 cap db var afişi falan herşeyi hazırda bütçe yok :curtain:

Server
Eris
@BurakYogun 1 senedir üzerinde çalıştığım only ch free silk emek 90 cap db var afişi falan herşeyi hazırda bütçe yok :curtain:
Bende de hazır proje var belirli bir kısmı bitti, çalıştığım için bütçem kendimce var bakalım ne zaman tamamlanırsa online edeceğim. summer3:
Benim ki silk satışlı, official gibi temiz çok editi olmayan bir şey bakalım nasip :naber:

Takımı
Seçiniz...
Bendekide temiz sistem, coin falan yok ama TR'de silk sistem çok barınmadığı için TL sistem yaptım mecburen.
Bütçe için 3 Bin liram olsa açılır, reklam falan filen derken anca yeter, belkide yetmez.
Sağlam iş yapacaksan para lazım, para yoksa açıpta veziri rezil etmeyelim, pusuya yattım bekliyorum :headbang:

Foruma uzun bir süredir uzak kalsamda arada girip neler dönüyor diye bir aktif başlıklara uğrayıp kaçıyorum. Bu konuyu görünce aklıma direk o mükemmel zamanlar olan haxball turnuvalarının döndüğü sabahlara kadar
GKFC (gece kuşları fun club)`da takıldığımız zamanlar geldi. O zamanlar bu sitenin son etkinliği olan caspian harekatımız vardı Halil abi (majesty) önderliğinde. O serverda yapılan bir grand caravan etkinliğinde aşırı amatör ve liseli bir videom var. Gerçekten eskiden ne kadar eğlendiğimi bir kere daha bu videodan sonra hatırladım. Hele bide yılbaşı olması o eski silkroad yılbaşılarında şehirlerde çalan mükemmel yılbaşı şarkısı o kocaman yılbaşı ağacı falan falan. Lafı daha fazla uzatmadan beni tanıyan arkadaş kaldımı bilmiyorum ama hepinize selam olsun.

Delidoktor

CalypsOo
Foruma uzun bir süredir uzak kalsamda arada girip neler dönüyor diye bir aktif başlıklara uğrayıp kaçıyorum. Bu konuyu görünce aklıma direk o mükemmel zamanlar olan haxball turnuvalarının döndüğü sabahlara kadar
GKFC (gece kuşları fun club)`da takıldığımız zamanlar geldi. O zamanlar bu sitenin son etkinliği olan caspian harekatımız vardı Halil abi (majesty) önderliğinde. O serverda yapılan bir grand caravan etkinliğinde aşırı amatör ve liseli bir videom var. Gerçekten eskiden ne kadar eğlendiğimi bir kere daha bu videodan sonra hatırladım. Hele bide yılbaşı olması o eski silkroad yılbaşılarında şehirlerde çalan mükemmel yılbaşı şarkısı o kocaman yılbaşı ağacı falan falan. Lafı daha fazla uzatmadan beni tanıyan arkadaş kaldımı bilmiyorum ama hepinize selam olsun.

aslında gayet ustaca hazırlanmış video 2. çalan müziği şazım ı olan veya bilen arkadaşlar var ise yazabilir mi
edit

Yukarı Alt