Arkadaşlar full str glavierden sonra şimdide full int spear char kasıyorum.Full int spear char için en iyi yapılandırma nasıl olur.Kendi düşüncelerinizi söylerseniz sevinirim.Kafamdaki yapılandırma 90 Fire-90 Cold-90 Heuksal-30 light.Teşekkürler ^^
P.s:Karakter yapılandırmaları bölümüne bakan olmuyor diye buraya açtım.Taşımazsanız sevinirim :muck:

niye light 30 da bırakıyosun zaten senin baş skilin light. olcak

fire yi 70 de bırakman lazım cold un 40 ta kalmması bnce daha mantıklı

yani

90 Heuksal 90 Lightning 70 Fire 50 Cold [Cold 50 yerine 40 yaparsanda olur fire yi 80 yapabilirsin bu durumda] en veya defansım sağlam olsun diosan [Cold 60 a kadar götürürsün fire yi 60 yaparsın ]

Ama bnce

Heuksal 90 Fire 70 Lightning 90 Cold 50

Ecsro oldugu ıcın pek ßirsey dıyemıorum isro da su olur bnce 100 heuksal 100 lighting 100 bu kadar fireye vermene gerek yoq :S

EliteTurk

Aileden
Ben hiç int charları sevmem fakat kasmışmılıgımda vardır zamanında .. kendi düşüncelerimi aktarmak istersem ; 100 Lvl Spear ı açmanı tavsiye ederim çünkü Stun,Dull..gibi özellikler çok işine yaricak,Cold u 100 Lvl yap derim Snow sheild %60 oluyor 100 Lvl de eyer karşıdaki adamın takıları iyi deyilse Cold imblue el yakması ile dondura bilirsin..Ice berg skill ide var Phy absortion Might Guard of ice dan hiç bastenmiyorum zaten Phy defancen tavan yapıcak..100 Lvl de Lighting açmanı tavsiye ederim çünkü Mag attack increase var Lion Shut ları var ama tercih meselesi tabiki Fire de açabilirsin Mag defanceni yükseltmek adına ama bence en iyisi Lighting Full int yapılandırma için.. Kıyafet olarak Pro giyersen Pvp de iyi bir str chara karşı snow sheild in bitmeden üstünlük gösterir kesersen Helal sana derim ama Snow sheild in bittikden sonra Ice berg skill ini açarsın defance yaparsın eyer Defance yapamazsan vay haline derim.. :D Kolay gelsin umarım yararlı olmuştur :thumbsup:

Yukarı Alt