Silkroad Efsanesi Bitiyor mu? Serverlar artık ölü mü? iSro'da Nasıl Seri 140 Olunur? Bu videoda başlıktakileri cevapladım.

Server
Eris
Nasıl bir video anlamadım açıkçası başlık seçimin çok kötü silkroad efsanesi niye bitsin? Tık için böyle başlık tercih ediyorsan tavsiye etmem 2 yılı aşkındır silkroad görevi çekiyorum..
Bu videoda bahsettiğin Dungeonların Ice kısmına son gelen güncellemeler de düzenleme yapıldı ve 130 level karakterlere giriş yapabilir emin değilim ama 125+ üstü giriyor diye duymuştum Fire kısmı yine 131+.

DeathKinq

Tanınıyorum
Server
Takımı
Galatasaray
Emeklerine sağlık kardeşim.
iSro artık emek serverinden çıktı para işine döndü ve çoğu kişide privatelere aktı.
Güzel bi güncelleme ile dönenlere iyi hediyeler ödüller vaadederse geri dönecekler yeniden başlayacaklar çok olacaktır diye düşünüyorum.

EmirBeyX

Whymach1ne
2011 ağustos ayında gelen güncelleme oyunu bitirdi . şu yeni upgrade sistemi diyorum. paran yoksa 11 dgye kadar oynayabiliyosun yada uğraş dur bakalım

EmirBeyX

Whymach1ne
Silkle alınabildiği gibi moblardan da düşürebilirsiniz droplara ekleneli bayağı oldu çünkü. Siz ilk geldiği zamanları söylüyosunuz 120in başlarını. Şu an 13 dg alchemylerin stoneleri ne bilim profları bir çok şey drop oluyor.
awaken-enhancer drop oluyorda proof olmuyor diye biliyorum hocam

Nasıl bir video anlamadım açıkçası başlık seçimin çok kötü silkroad efsanesi niye bitsin? Tık için böyle başlık tercih ediyorsan tavsiye etmem 2 yılı aşkındır silkroad görevi çekiyorum..
Bu videoda bahsettiğin Dungeonların Ice kısmına son gelen güncellemeler de düzenleme yapıldı ve 130 level karakterlere giriş yapabilir emin değilim ama 125+ üstü giriyor diye duymuştum Fire kısmı yine 131+.
İce kısmını duymamıştım, diğer söylediklerinde haklısın ama amacım tık almak değil dikkat çekmek. Çünkü oyunu bırakıp ama bağlı kalan çoğu kişi biteceğini söylüyor, izleyelim bakalım bitecek mi anlamında o başlık kullandım. Dikkat edeceğim :)

Emeklerine sağlık kardeşim.
iSro artık emek serverinden çıktı para işine döndü ve çoğu kişide privatelere aktı.
Güzel bi güncelleme ile dönenlere iyi hediyeler ödüller vaadederse geri dönecekler yeniden başlayacaklar çok olacaktır diye düşünüyorum.
Teşekkür Ederim, Joymax JCPlanet'e devrecedek diye okumuştum tamamen ederse belki onlar değişim yapabilir.

Görevle elde edilse keşke diyeceğim fakat bi adamın 200-300 tane çarı varken bu iş olmaz.
Haklısın, yine suistimal edilir. Göreve sınırlama getirilebilir mesela haftada 1 kez her klasmandan 1 proof kazanacak şekilde. Kriterler ve engellemeler ancak böyle belirlenir aksi halde slotların hepsi bot.

Yukarı Alt