Arkadaşlar İşte Günlerce Ugraştıgım Vede Halen Bitmeyen Ancak Hıp Hızlı Silkroad online offisal clienti Olan 1.170 Tamamen Temiz Olup Kendi Uploadımdır. Suanda 566 Mb Yüklenen Dosya Halende upload İşi Devam Etmektedir.

Download Hızı: Sn De 250 Kb(degişebilir)
Yüklenen Site: Kendi FTP Serverim

Dosya: Silkroad Online 1.170 Offisal client

İndirmek İçin Tıklayın

Reklama Girermi Bilmiyorum Ancak Kendi Sitemin FTP Serverına Yükledim ve Linkler Gayet Hızlı Ayrıcada 100 Kişi Bile Aynı Anda İndirse Hız YAvaşlamıyor :)

NOT:CLİENT YÜKLEMESİ TAMAMLANMAMIŞTIR GECE 1 GİBİ YÜKLEME TAMAMLANACAGINA İNANIYORUM VEDE SUAN DA 570 Mb Upload Edilmiştir.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Tamamlanmadıysa niye koyuyorsun ? 250 kb ile indiriyorsa 4mb adsl ile neden 20 kb ile çekiyorum:S

Kemalist demiş ki:
Tamamlanmadıysa niye koyuyorsun ? 250 kb ile indiriyorsa 4mb adsl ile neden 20 kb ile çekiyorum:S
Daha Yolladıgım İçin Öle Oluyor Ama suan 600 de hayırlısı biticek İnş Sorun Çıkmaz Linkide Siliyim yada kalsın ama indirmenizi tavsiye etmem ayrıca FTP ayarlarını hallediyim

Linkler silinmiştir GEce 1 De eklenicek

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
OsmanGelincik demiş ki:
Kemalist demiş ki:
Daha Yolladıgım İçin Öle Oluyor Ama suan 600 de hayırlısı biticek İnş Sorun Çıkmaz Linkide Siliyim yada kalsın ama indirmenizi tavsiye etmem ayrıca FTP ayarlarını hallediyim

Linkler silinmiştir GEce 1 De eklenicek
Boşuna upload ediyorsun autoitpaket.rar'da 20 kb ile indiriliyor.

Kemalist demiş ki:
adam o kadar uğraşıyor site için ama nedense hiç birinize yaranamıyor daha ne yapsın.... 900mb lık dosya upload ediyor borumu 250kb ile çeker yada çekmez EMEĞE SAYGI Sonuçta...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
madturk demiş ki:
Kemalist demiş ki:
adam o kadar uğraşıyor site için ama nedense hiç birinize yaranamıyor daha ne yapsın.... 900mb lık dosya upload ediyor borumu 250kb ile çeker yada çekmez EMEĞE SAYGI Sonuçta...
Boş boş konuşma , burada biriniz 500 mblik daha tamamlanmamış dosyayı o kadar emek sarfedip çektiğinde ne diyecektiniz ? Pardon biz daha upload etmeden indirmişsin boşu boşuna 500 mb indirdin şimdi bir 900mb daha indirde zaten 4.gb olan kotanın 3te 1ini doldur mu diyecektin ?

madturk demiş ki:
Kemalist demiş ki:
Gelmiş gene Bebeto 'nunkiler... Bir iki kelime daha edersen boruyu gösterecem sana.

JasonWalker demiş ki:
madturk demiş ki:
Kemalist demiş ki:
Gelmiş gene Bebeto 'nunkiler... Bir iki kelime daha edersen boruyu gösterecem sana.

Bebetonunkiler derken ben bu adamı tanımıyorum bile ayrıca ttnet yüzünden upload gecikiyor 20 ile yüklüyor 10 ile yüklüyor 30 oluyor ama bugun gece biter bitmezse yarın sabaha ama kesin biticek

Bebetonunkiler derken ben bu adamı tanımıyorum bile ayrıca ttnet yüzünden upload gecikiyor 20 ile yüklüyor 10 ile yüklüyor 30 oluyor ama bugun gece biter bitmezse yarın sabaha ama kesin biticek[/quote][/quote]

Bittimi ? :P

Yukarı Alt