Bu hafta bunu 2. defa söyledim ve ciddi ciddi bırakmayı düşünüyorum Cidden bu oyunda hırs yüzünden bu kadar düşülebilirmi Question Question

http://img159.imagevenue.com/img.php?im ... _712lo.jpg
http://img186.imagevenue.com/img.php?im ... _527lo.jpg

uniondan bi arkadaşa ast-imm için swrod-spearımı vermiştim ama arkadaşın limit dolduğu için başkasına verip bastırmak istemiş ama adam geri vermemiş o adamı görüp konuştuktan sonra unionı görüp beni fark etmiş Ve aramızda geçen konuşma bilmiyorum
"Silkroad cidden oynanmaya değer mi?"

oyunu ciddiye almaya gerek yok...fazla kafaya takma zevkini çıkarmaya çalış.s

adama cok fena yapıştırmışsın yanlız lafları,bırak isteyen istediğini yapsın sen dalgana bak sonuçta bu bi oyun,bi oyun için bukadar düşebilecek insanlar varsa bilemiyorum artık,bu arada onun stall charı falan heralde bu,gerçek charı ne?üstünde bi çalışma yapayım rogue charımla belki spear ını geri alırız :lol:

A

Anonymous

Guest
Pennywise demiş ki:
adama cok fena yapıştırmışsın yanlız lafları,bırak isteyen istediğini yapsın sen dalgana bak sonuçta bu bi oyun,bi oyun için bukadar düşebilecek insanlar varsa bilemiyorum artık,bu arada onun stall charı falan heralde bu,gerçek charı ne?üstünde bi çalışma yapayım rogue charımla belki spear ını geri alırız :lol:
LoL Siz kapmışşınız Bu işi yaw korktum ben :mrgreen:

Dampyre

Buralıyım
Pennywise demiş ki:
avrupalı batu :mrgreen: :mrgreen:

vay adi herif gecmiş olsun mert bu arada çıkın sinden ya harbi it surusu gibi coluk cocuk oynuyor gelemem ole bebelere

Saolun ya Aslında spear önemli deil ama Sword +10 bastığım sworddu üzüldüm o naaçıkcası Ama uniondaki adam dürüst çıktı parasını ödemeyi teklif etti Ama üzüldüğüm şey şu oyunun oyunluktan çıkarırması yoksa umrumda değil Zaten yazmıştım
"İts only game For me"

hemde nası Razz
(bu arada Resimdeki Charımda Bu konu açıldıktan 3gün sonra Ağustosun birinde hacklendi)

Evet benim de başıma böyle bir olay gelmişti hem de şahsen tanıdığım bi arkadaşım Sad
Bu arada Bu char kiminse bana bi gıcığı var yahu.pvp yaparken hep bana dalıyor nedense hiç anlamadım bu işi.Dalma diyorum her dilden diyorum 5 lvl altınım dalma bi kere de diyorum yok Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Sniker demiş ki:
Evet benim de başıma böyle bir olay gelmişti hem de şahsen tanıdığım bi arkadaşım Sad
Bu arada Bu char kiminse bana bi gıcığı var yahu.pvp yaparken hep bana dalıyor nedense hiç anlamadım bu işi.Dalma diyorum her dilden diyorum 5 lvl altınım dalma bi kere de diyorum yok Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Char hackleyip Bununla gurur duyacak kadar pislikse her şeyi yapar ^^

Yukarı Alt