Bu video gercek mi bilen var mi yani isro icin? Suan 170 moblar var ve kesiyor mu millet?

Server
Celeus
Takımı
Galatasaray
Evet doğru şuan isro'nun en son güncellemesi ile gelen map.
Isroda güncel olarak en yüksek level 136 olduğunu düşünürsek aradaki level farkından dolayı çok iyi exp alamaz.
Uniquelerde aynı şekilde amazing denilebilecek şekilde XP vermiyor. Buradaki maksat 16-17dg ve Ultimate Weapon & Set Parçalarını elde edinebilmek.
Bu maptaki moblarda düşük oranda Destruction Box düşüyor oda 16-17d item veriyor çok düşük bi şansla.

Sanmıyorum :D
Silkroad Box geldi bir de, 15 silk'e alıyorsun, içerisinden 15-16-17 degree itemlar çıkıyor, bir de Ultimate Box denilen başka bir box çıkabiliyor, onun içinden de 21 degree itemlar çıkıyor, matruşka :mrgreen:
15 16 17 hadi neyse ok de 21 degree nedir 18-20 yi bypass gecip. Bir de canavar kesmeden 21 degree item almak neyin kafasi, millet rocda bosuna mi yirtiniyordu zamaninda. 170 mobu keko mod heralde normalde tek atmasi lazim. Valla sirf yeni birsey cikar mi arabian race gelir mi yeni unique cikar mi diye kolluyorum sroyu adamlar da getirmemekte israrci, anca copy paste yapip dungeon ve hotan moblarinin isimlerini degistirmisler :D

Evet baktim millet meraktan 170 hatta 185-190 uniquelerini kesiyor, aweakening death bone koymuslar 190lv tabi kesebilen yok ama buna bile hasret kalmisiz yeni birsey gormeye. Bari sro bu moblara ozel lv farkina ragmen cok xp verseydi de challenging guzel bir grind ortami olsaydi millet 21-23 deg set dizip death bone a gitseydi falan, nasil bir management varsa sroda 140-160 arasini bos birakmislar.

Yukarı Alt