Exp 99.99 a kasıldı ve tüm skıller ff + 3.127.687 sp si var bu tarih itibari ile

arabamla gelip elden alabilirim 200 tl teklifim var. haberinizi bekliyorum tesekkürler

xbaskan demiş ki:
arabamla gelip elden alabilirim 200 tl teklifim var. haberinizi bekliyorum tesekkürler
elden olabilir sorun değil uygun ama teklifiniz olmaz,malesef bu charın son fiyatı 250 tl idi bir de set 4 parça Legend 2 Parçada 13 degre light armor Rare ye yükseltildi yenile clerik teki pasif buff lar açıldı 2 itemde str 6 diğerleri %100 bıkac güne str leri tamamlayıp resimleri güncellerim herşey var aşşa yukarı charda fiyat 300 tl şu anlık rev6 link ten itemlere bakabilirsiniz http://www.rev6.com/player/Serpens/zZ_BiqWiz_Zz.html veya 150 tl ye başka 13 degre weaponlu char larda mevcut konularımda ilgilenirsenız konu altına yada özel mesaj dan yazın teşekkürler.

Ben bu chari almayi dusundum ondan buraya yazdim tum charlari inceledim. Tamam 250 tl eder ama araba ile yol gelcem ondan pazarlik yapmamiz lazim 220 tl son fiyat teklif ediyorum sizdende kabul etmenizi bekliyorum tesekkurler... Kabul ederseniz ozel mesaj olarak cep no atarsaniz sevinirim tekrar tesekkurler bekliyorum..

xbaskan demiş ki:
Ben bu chari almayi dusundum ondan buraya yazdim tum charlari inceledim. Tamam 250 tl eder ama araba ile yol gelcem ondan pazarlik yapmamiz lazim 220 tl son fiyat teklif ediyorum sizdende kabul etmenizi bekliyorum tesekkurler... Kabul ederseniz ozel mesaj olarak cep no atarsaniz sevinirim tekrar tesekkurler bekliyorum..
Anladım, telefon her konuda yazıyor zaten yukarda gerekenleri yazdım neyse kusura bakma sağlık olsun

Charın itemleri 4 parça Legend 2 parça Rare 13 degre Light armor set'e yükseltildi clerik pasif bufları açıldı fazladan extra sp si 3.133.916 resimler güncellendi fiyat herşeyiyle 300 tl.

Yukarı Alt