- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
server in kapanmasına sadece 10 sn kala kestiğim shaitan DARK___MAGE hünkar abimin sayesinde kestim :muck:
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
tüm pacific server indeki dostlarıma kankalarıma slm lar :muck:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
güzel arşiv olmuş fakat ilk sorulması gereken soruyu sorayım ^^ özel değilse neden sildin gayet güzel bir char -.-

work3r demiş ki:
güzel arşiv olmuş fakat ilk sorulması gereken soruyu sorayım ^^ özel değilse neden sildin gayet güzel bir char -.-
çarım soyuldu içindeki bütün itemler alındı gap 9 daydı çarım içindeki 200k sp vardı tüm sp ler harcanmıştı ve içindeki 600 silk ten item mall dan gereksiz eşyalar alınmıştı bende en iyisi silmek olarak düşündüm :!!&%&!

gerçekten güzel char..kimvurduya giden bowcu charımı hatırlattı.onda da pirate vardı :|
acını anlıyorum arkadaşım fakat yaptığın en doğrusu..
emek hırsızlarına da kucak dolusu nefretimi yolluyorum.madem charın itemlarını ve goldunu yürüttün,sp'den ne istiyorsun ?

Tarantella demiş ki:
gerçekten güzel char..kimvurduya giden bowcu charımı hatırlattı.onda da pirate vardı :|
acını anlıyorum arkadaşım fakat yaptığın en doğrusu..
emek hırsızlarına da kucak dolusu nefretimi yolluyorum.madem charın itemlarını ve goldunu yürüttün,sp'den ne istiyorsun ?
zoruma gidende o işte sp lerden silklerden ne istedi :!!&%&! sadece itemlerimi alsaydı eskisi gibi hatta daha da sağlam yapabilirdim.

:twisted: :twisted: AH ULAN AHHHHHHH BU ÇARLA AZMI LORD KESTİM TALİP KARDEŞİM LORDU ÇEKTİYİM GECEKİ SS LERİDE KOY NASIL DALGA GEÇİLİR LORD LA MİLLET GÖRSÜN :twisted: :twisted:

NİCK : I_S3XY_I
BUILD : WİZARD/CLERİC
LVL: 80
SERVER: PACİFİC TÜM ARK. SAYGILAR SEVGİLER

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

I LOVE YOU atc_tmac1 :kalp:

Yukarı Alt