bota bazı itemleri toplamamasını işaretliyorum towna gidip dönünce yine topluyor kısacası kaydedilmiyo ne yapıcam lütfen yardım :(

benim sorunum kurta can basmayla ilgili. Kurutun canı 16k ben 8k da bas pota diye ayarlıyorum ama kurtun canı fullken başlıyo basmaya bitirene kadar ne iş anlamadım yardım lütfen...

bottan girdiğimde bazı elle bir yeri tıklamaya çalıştığımda dc veriyor görev teslim etmeye çalıştığımda ferylerde ışınlandığımda pot almaya çalıştığımda network stallere girip alıcağım bişeyi tıkladığımda dc veriyor sadece bottan girdiğimde oluyor

_rimas_ demiş ki:
bottan girdiğimde bazı elle bir yeri tıklamaya çalıştığımda dc veriyor görev teslim etmeye çalıştığımda ferylerde ışınlandığımda pot almaya çalıştığımda network stallere girip alıcağım bişeyi tıkladığımda dc veriyor sadece bottan girdiğimde oluyor
Dc derken masaüstünemi atıyor yoksa Dc yazımı çıkıyor

Hocam dediğin gibi direk masa üstüne atıyor ilgin için teşekkür elimi pc dokundurmaya korkuyorum nereye girmeye kalksam bottayken atıyor şimdiden eline sağlık

_rimas_ demiş ki:
Hocam dediğin gibi direk masa üstüne atıyor ilgin için teşekkür elimi pc dokundurmaya korkuyorum nereye girmeye kalksam bottayken atıyor şimdiden eline sağlık
Sanırım NoDc client kullanıyorsun,Son sürüm bot clientini yüklermisin

_rimas_ demiş ki:
çok teşekkür ederim dedeğin gibi oldu ellerin dert görmesin ı love extraloob

Bütün gün insanlara burda yardım ediyorum,Soru soruyorlar cevalıyorum cevabını alan siteden tarih oluyor ne bi gelip tşk etmek ne evet oldu sağol demek..
Senin gibi yapılan emeğe teşekkür eden insanları çok az görüyorum bu aralar.Ve bende sana teşekkür ediyorum :muck:

Kardeş benim bot towna ışınlanıyo npc ye gidiyo ama alışverişe girmiyo orijinal client lasım demişsin nerden bulabilriirim lütfen yardım gece onun için kalkıyorum yaa şimdiden teşekkürler...

b ide kardeş hazır yakalamışken soruyum hani return çektik mi felan towna geliyoruz yaa guardian matching le help penceresi açık oluyo yaa onları nasıl kapatıcam bota engel oluyoalr sonuçta towna gitti mi??

manly039 demiş ki:
b ide kardeş hazır yakalamışken soruyum hani return çektik mi felan towna geliyoruz yaa guardian matching le help penceresi açık oluyo yaa onları nasıl kapatıcam bota engel oluyoalr sonuçta towna gitti mi??
Onu kapatamıyoruz otomatik olarak Mecbur bu eziteyi çekicez yani

kardeş diğer sorumu görmedin hherhalde clienti direk atıyım mı yoksa botu da mı tekrar kuruyum??

Yukarı Alt