Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
Malezya'da can çıkarma ayini

Sigaradan kurtulmak isteyen adam ile hasta karısını 'arındırma' ayini felakete dönüştü.

Malezya'da, sigara alışkanlığından kurtulmaya çalışan bir adam ile hasta karısını iyileştirmek için düzenlenen "arındırma" ayininde atılan dayak sonucu karı-koca ölürken, ayine katılan 15 yaşındaki bir kız çocuğu hastanede yaşam mücadelesi veriyor.

Yerel basında çıkan haberlere göre, aylardır sigarayı bırakmaya çalışan Mohd İbrahim Kadir Meydin (47) ile karısı Rosina Meydin Pillay (41) ve 14 ila 21 yaşları arasındaki üç çocuğu, Ramazan Bayramında bir akrabalarını ziyarete gitti.

Bayram gezmesinde Muhd İbrahim sigarayı bırakmaya çalıştığını anlatırken, eşi Rosin de karaciğer ve astım rahatsızlığından şikayet etti. Akrabaları da bu şikayetleri çözmek için bir "arınma" ayini yapılmasını önerdi.

Evde bulunan 11 kişi, "arınma" ayininde birbirlerine süpürge sapı ve kasklarla vurmaya başladı. Yaklaşık 1 saat süren "tedavi" sonrasında, Muhd İbrahim ile karısı Rosin ve adı açıklanmayan bir yeğen şuursuzca dövüldü.

Ayin başladıktan yaklaşık 6 saat sonra eve ambulans çağrıldı. Ambulans geldiğinde başlarına darbe alan karı-kocanın ölmüş olduğu anlaşılırken, ağır yaralı bir genç kız da hastaneye kaldırıldı.

Kuala Lumpur polisinden Ku Chin Wah, olayla ilgili olarak ilk etapta 8 kişinin gözaltına alındığını, ancak sorgudan sonra 4'ünün bırakıldığını açıkladı.
Ku Chin Wah, dayak ayini fikrinin akrabaların büyük oğlundan çıktığını, 23 yaşındaki bu gencin, dövülerek hastalıklarından kurtulacakları konusunda çifti ikna ettiğini belirtti.

Allah'ım sen şu kullarına akıl ihsan eyle ne tipler varya her gün ayrı bir olay :evil: :evil:

Sadece Mesajın başLığına bakaraktan şu söyLenebiLir Bıraksan öLüm bırakmasan öLüm .

RiqueLme

Bilgiliyim
ßunuda mı Duycaktım :D

Ne Bırakıon kardesin Sigarasız Hayat Bos Hayat

Ben KuLLanmıom Ama Abim Bu Sözü Sölüor 2 Aydır Sigaraya Ara Vermis Yine BasLıcakmıs :D

Canı cok Cektiğinde PC nin yanında 1 tane cigara war oku kokluo :D

Sabrını Deniomus Bırakmamıs Ara Vermis :D "2 Ay ara mı olur."

Bide Maasıma Zam GeLmis Gibi Hissediom Dio :D

eref31 demiş ki:
ßunuda mı Duycaktım :D

Ne Bırakıon kardesin Sigarasız Hayat Bos Hayat

Ben KuLLanmıom Ama Abim Bu Sözü Sölüor 2 Aydır Sigaraya Ara Vermis Yine BasLıcakmıs :D

Canı cok Cektiğinde PC nin yanında 1 tane cigara war oku kokluo :D

Sabrını Deniomus Bırakmamıs Ara Vermis :D "2 Ay ara mı olur."

Bide Maasıma Zam GeLmis Gibi Hissediom Dio :D
:D :D :D

Yukarı Alt