iCe_diVe

Bilgiliyim
Sigaranında faydası mı olurmuş, demeyin. İşte o kadar kötülenen her fırsatta iftiralara mağruz kalan sigaranın faydaları :

* Sigara içeni köpek ısırmaz; çünkü yanında baston taşır.
* Evine hırsız girmez; çünkü sabahlara kadar öksürür.
* Üzerine sinek konmaz; çünkü buram buram nikotin kokar.
* Fazla yorulmaz; çünkü yorulunca tıkanacağını bilir.
* Yürümek için zorlanmaz; çünkü tekerlekli iskemlede gezdirilir.
* İhtiyarlamaz; çünkü genç yaşlarda sevdiklerine kavuşur.
* Yüzlerine renk gelir; çünkü dişleri ve bıyıkları sapsarı olur.
* Vücutları bir kuş gibi hafifler; çünkü ileri dönemdeki dolaşım bozukluğundan ötürü önce parmakları, sonra da el ve ayakları kesilir...

yanlıs yer geyik bölümlere ac yaralara gelince kuru fasulyanin bile faydası var sigaranında olmaz mı birde senden esrarın faydalarını yazarsan forumda Türk Gençliğine faydalı bir insan olarak tarihe geçersin :mrgreen:

iCe_diVe

Bilgiliyim
Geyik böLümünde uyarıLdım, buraya açıyorum artık...
esrarın yararLarınıda araştırayım bi Rolling Eyes

Hala geyik bölümü diyosunuz bunu sroyla bi alakası varmı?
Yer dogru..
Exclamation

Sigaranın ne faydası varmış be cebe ciğere cevreye zarar

ama içiyorum napiim Rolling Eyes

Wicked

Game Designer
öyle demein ama cidden şimdi sen bağımlısı olsan ne kadar zoruna giderdi bi insanla dalga geçmek yerine tatlı bir şekilde yazsaydın belki daha hoş olurdu dunya bu milyonlarca insan sigara içiyor aralarında bende varım böyle insanlarla dalga geçmek yerine daa duyarlı bir şekilde anlatabilirdin .
ki sigara içmeden içenlerin halinden anlayamazsın bu çok utanç verici biliyorum ama sigaranın alışkanlık yaptığını biliyoruz ve bunu bile bile içiyoruz aslında çok kötü birşey iç demiyrm sakın yanlış anlama yanından bile geçme ! ama içenlerlede dalga geçme bu şekilde bırakıcak olan insanların heveslerini kırıyorsun onların sinirlenmesine sebep oluyorsun ve buda onların başvuracaı tek arkadaşları olan sigara oluyor bundan nefret ediyorum ama içiyorum nekadar utançverici
Mad

iCe_diVe

Bilgiliyim
yellpaze demiş ki:
öyle demein ama cidden şimdi sen bağımlısı olsan ne kadar zoruna giderdi bi insanla dalga geçmek yerine tatlı bir şekilde yazsaydın belki daha hoş olurdu dunya bu milyonlarca insan sigara içiyor aralarında bende varım böyle insanlarla dalga geçmek yerine daa duyarlı bir şekilde anlatabilirdin .
ki sigara içmeden içenlerin halinden anlayamazsın bu çok utanç verici biliyorum ama sigaranın alışkanlık yaptığını biliyoruz ve bunu bile bile içiyoruz aslında çok kötü birşey iç demiyrm sakın yanlış anlama yanından bile geçme ! ama içenlerlede dalga geçme bu şekilde bırakıcak olan insanların heveslerini kırıyorsun onların sinirlenmesine sebep oluyorsun ve buda onların başvuracaı tek arkadaşları olan sigara oluyor bundan nefret ediyorum ama içiyorum nekadar utançverici
Mad
sadece muhabbet oLsun die konuyu açmıştım... Sad

Wicked

Game Designer
XeSetrA demiş ki:
yellpaze demiş ki:
Mad
sadece muhabbet oLsun die konuyu açmıştım... Sad
önemli diil bn kızmadım sadece dooru diil diye yazdım k.bakma kırdıysam özür dilerm

Yukarı Alt